reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Hej, dawno mnie nie było ale trochę było zajęć, właśnie wróciłam od lekarza z USG i jest wszystko dobrze, trochę się stresowałam ale cieszey się póki co, potwierdzona dziewczynka,

A jakie macie typy dla swoich córek, bo ja kompletnie nie mam pomysłu. Oczywiście są typowania Hania, Faustyna ale jakoś tak bez przekonania,
chodzi Ci o imiona?
Ja chciałam bardzo Wandę ale mąż się nie zgadza więc muszę myśleć dalej🙈😅
 
reklama
Hej, dawno mnie nie było ale trochę było zajęć, właśnie wróciłam od lekarza z USG i jest wszystko dobrze, trochę się stresowałam ale cieszey się póki co, potwierdzona dziewczynka,

A jakie macie typy dla swoich córek, bo ja kompletnie nie mam pomysłu. Oczywiście są typowania Hania, Faustyna ale jakoś tak bez przekonania,
u nas Helenka bądź Marysia. Tatuś bardziej obstawia przy Marysi, ja przy Helence ( mam nadzieje, że, że uda mi się go przekonać). Na razie jak coś mówię do małej przy mężu to używam imienia Helenka - na razie się nie wkurza ;p
 
heej,
powoli zaczynam kompletować wyprawkę. Ciuchów już troche mamy.. czas się wziąć za większe rzeczyy:) Słyszałam wiele pozytywnych opinii o dostawce z chicco next2me, tylko zastanawiamy się który model czy ten klasyczny czy ten dla też starszego dziecko forever.
Koleżanka odchowała dwójkę i mega polecała ten model magic, ale wtedy jeszcze nie było w ofercie tego nowszego modelu. Użytkuje któraś z Was jakiś z tych modeli?

btw. miłego weekendu :)
 
heej,
powoli zaczynam kompletować wyprawkę. Ciuchów już troche mamy.. czas się wziąć za większe rzeczyy:) Słyszałam wiele pozytywnych opinii o dostawce z chicco next2me, tylko zastanawiamy się który model czy ten klasyczny czy ten dla też starszego dziecko forever.
Koleżanka odchowała dwójkę i mega polecała ten model magic, ale wtedy jeszcze nie było w ofercie tego nowszego modelu. Użytkuje któraś z Was jakiś z tych modeli?

btw. miłego weekendu :)

kilka dziewczyn polecało i są zadowolone. Ja raczej nie mam miejsca na kolejne łóżeczko bo mamy dwa po starszym synu, drewniane na początek i turystyczne jak zacznie się przemieszczać po łóżeczku. Ale bardzo polecają ta dostawke. No to forever wygalda super i wtedy faktycznie wystarczy 1 łóżeczko , nie trzeba inwestować w dwa.

Ja się biorę pomalutku za kompletowanie wyprawki do szpitala, bo póki co nie mam nic.
Przyszły mi te legginsy z Lidla i jestem mega zadowolona, zamówiłam sobie nawet trzecia sztukę jeszcze i dwie bluzki ciążowe bo też jakość super 😊 także dzięki za cynk, legginsy ciążowe za 15zl to się nie zdarza często 😄
 
heej,
powoli zaczynam kompletować wyprawkę. Ciuchów już troche mamy.. czas się wziąć za większe rzeczyy:) Słyszałam wiele pozytywnych opinii o dostawce z chicco next2me, tylko zastanawiamy się który model czy ten klasyczny czy ten dla też starszego dziecko forever.
Koleżanka odchowała dwójkę i mega polecała ten model magic, ale wtedy jeszcze nie było w ofercie tego nowszego modelu. Użytkuje któraś z Was jakiś z tych modeli?

btw. miłego weekendu :)
Hej ja tez planuję kupić tą dostawkę , tą mniejszą a na później mam łóżeczko od siostry. Ona jest bardzo polecana na początek w tym czasie kiedy dziecko bardzo często się budzi. W poniedziałek wracamy z urlopu i zabieramy się za zakupy 😎😀 mamy jeszcze pare dni urlopu i chcemy przetestować tez na żywo wózki i zobaczyć te łóżeczka dostawne.
 
kilka dziewczyn polecało i są zadowolone. Ja raczej nie mam miejsca na kolejne łóżeczko bo mamy dwa po starszym synu, drewniane na początek i turystyczne jak zacznie się przemieszczać po łóżeczku. Ale bardzo polecają ta dostawke. No to forever wygalda super i wtedy faktycznie wystarczy 1 łóżeczko , nie trzeba inwestować w dwa.

Ja się biorę pomalutku za kompletowanie wyprawki do szpitala, bo póki co nie mam nic.
Przyszły mi te legginsy z Lidla i jestem mega zadowolona, zamówiłam sobie nawet trzecia sztukę jeszcze i dwie bluzki ciążowe bo też jakość super 😊 także dzięki za cynk, legginsy ciążowe za 15zl to się nie zdarza często

aa to jak masz po starszych dzieciach to też pewnie nie inwestowałabym w nic nowego.
Właśnie kusi mnie ten nowszy model.. ale jeszcze potrzebuje chwili ;p

nie ma za co :) ja tez jeszcze zrobiłam jedno zamówienie i wjechały koszulki ciązowe i jedną z dlugim rękawem na jesień. Jednak są dłuższe od zwykłych nie ciążowych.
 
aa to jak masz po starszych dzieciach to też pewnie nie inwestowałabym w nic nowego.
Właśnie kusi mnie ten nowszy model.. ale jeszcze potrzebuje chwili ;p

nie ma za co :) ja tez jeszcze zrobiłam jedno zamówienie i wjechały koszulki ciązowe i jedną z dlugim rękawem na jesień. Jednak są dłuższe od zwykłych nie ciążowych.
no dłuższe właśnie, szczególnie tu z przodu fajnie wyglądają bo są za brzuszek i nic nie odstaje tak dziwnie😁
 
Witam serdecznie Drogie Panie ☺️ rok temu urodziłam swojego drugiego synka i przez ten czas jak maluszek rósł i się rozwijał myślałam, co zrobić żeby nie musieć wracać na etat i zostawiać go w żłobku tak jak to zrobiliśmy ze starszym synkiem. W mojej głowie pojawiło się marzenie otwarcia sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci i właśnie to marzenie się spełniło ☺️ jestem właścicielką miejsca gdzie można znaleźć ubranka dla mniejszych i większych Szkrabów. Narazie zaczynam, pojawiają się pierwsze posty sprzedażowe ale będę się starała sukcesywnie dodawać nowy asortyment. Może któraś z Was znajdzie chwilkę zajrzy na profil mojego sklepu, w który wkładam od samego początku swoje ❤️ Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was☀️

 
reklama
Do góry