reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Kupiłam też kilka ciuszków i oglądałam na żywo łóżeczka dostawne. Jeszcze nie kupiliśmy, ale jestem zdecydowana raczej na chicco next to me magic lub next to me magic evo. Początkowo myśleliśmy o tańszym modelu, ale po przetestowaniu na żywo zdecydujemy się na jedno z tych dwóch. A jak wasze zakupy?:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny po długim czasie. Informuję, że dokonałam zakupu wózka oraz fotelika samochodowego.
Nasz wybór padł na cybex balios s lux model 2023 i już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła brykać z moją dzidzią:D
Zazdroszczę, ja dopiero meble kupiłam i byłam w bobowózkach zobaczyć na co zwracać uwagę przy zakupach. I teraz się dopiero zastanawiam, ale też myślę nad jakimś modelem cybex
 
Zazdroszczę, ja dopiero meble kupiłam i byłam w bobowózkach zobaczyć na co zwracać uwagę przy zakupach. I teraz się dopiero zastanawiam, ale też myślę nad jakimś modelem cybex
No właśnie ja też byłam w sklepie bobowózki, w sumie też nie planowaliśmy od razu zakupu, ale sprzedawca zrobił nam super rabat przy zakupie tego kompletu i się zdecydowaliśmy. W sumie balios to chyba jeden z tańszych modeli cybexa, ale ten najnowszy model jak zobaczysz na żywo jakość wykonania wszystkich detali to robi wrażenie. No i też wyszlismy z założenia, ze to jednak dobra sprawdzona marka, ma dobre opinie i w razie czego nie będzie problemu z odsprzedażą.
 
No właśnie ja też byłam w sklepie bobowózki, w sumie też nie planowaliśmy od razu zakupu, ale sprzedawca zrobił nam super rabat przy zakupie tego kompletu i się zdecydowaliśmy. W sumie balios to chyba jeden z tańszych modeli cybexa, ale ten najnowszy model jak zobaczysz na żywo jakość wykonania wszystkich detali to robi wrażenie. No i też wyszlismy z założenia, ze to jednak dobra sprawdzona marka, ma dobre opinie i w razie czego nie będzie problemu z odsprzedażą.
Super ! Jaki kolor wybrałaś ? My zdecydowaliśmy się na czarny 😉.
Wizualnie jest bardzo podobny do cybex priam 😉. Jest mega zgrabny No i ta amortyzacja 😍.
Oby tylko nasze dzieciątka doceniły i pozwoliły się wozić 😜
 
No właśnie ja też byłam w sklepie bobowózki, w sumie też nie planowaliśmy od razu zakupu, ale sprzedawca zrobił nam super rabat przy zakupie tego kompletu i się zdecydowaliśmy. W sumie balios to chyba jeden z tańszych modeli cybexa, ale ten najnowszy model jak zobaczysz na żywo jakość wykonania wszystkich detali to robi wrażenie. No i też wyszlismy z założenia, ze to jednak dobra sprawdzona marka, ma dobre opinie i w razie czego nie będzie problemu z odsprzedażą.
A mogę zapytać o koszt? I który fotelik wybraliście?
 
Super ! Jaki kolor wybrałaś ? My zdecydowaliśmy się na czarny 😉.
Wizualnie jest bardzo podobny do cybex priam 😉. Jest mega zgrabny No i ta amortyzacja 😍.
Oby tylko nasze dzieciątka doceniły i pozwoliły się wozić 😜
My wybraliśmy sky blue ale zastanawialiśmy się tez nad czarnym. Mam nadzieje że nie będzie się za bardzo brudzić 👍
 
reklama
Do góry