reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Mnie niestety nie kręci wyprawka, kupowanie. To będzie (o ile się oczywiście uda) moje 3 dziecko. Nawet przy pierwszym nie czułam takiego parcia. Kupiłam co trzeba i tyle. Poprostu w codziennym nawet życiu ja nie lubię zakupów, chodzenia po sklepach wybierania. Nie kręci mnie to jakoś. Natomiast samo dziecko, zapach bobasa, te chwile 😍😍 moje dzieci mają już 6 i 8 lat, a ja poznam ich po zapachu, dotyku. To dla mnie jest magia, której nie da się opisać. Mam bardzo mocną więź emocjonalna z córką i synem. Oby jak najdłużej.

Edit. To że nie lubię kupowania nie znaczy,.że moje dzieci nie mają ładnych ubrań 🤣 no jednak mus to mus. Ale nie przeginam.
 
Kochanie, ja mam wyprawkę wybraną już chyba z 5 lat, jeszcze zanim mąż „zgodził się” na dziecko to moim ulubionym zajęciem było oglądanie filmików na yt „best strollers 2017” i „all the things you need as a first time mom” 😄 mam wybrane praktycznie wszystko, od majtek poporodowych, przez kosz na pieluchy, po monitor oddechu 😂 teraz tylko jeszcze czytam czy laktator lepszy pojedynczy czy podwójny 🙈😂 ostatnio ta kumpela od super rad powiedziała, ze jest jakaś strona, na której wysyłasz liste rzeczy które są Ci potrzebne i oni kompletują całość wyprawki i wysyłają 3-4 ogromne kartony i ze oczywiście MUSZE TAM KUPIĆ, powiedziałam ze nie chce, co to za frajda? Wole wszystko osobno sama sobie wybrać 😛😛😛

hahah ja też od 5 lat przeglądam te wszystkie piękne rzeczy i mam zamiar się tym delektować bo czas szybko ucieka. Po mimo, że nie myślałam o jesiennym dziecku, to jestem zakochana w jesiennej wyprawce. Będą brązy i beże ! Motyw przewodni - retro miś !
 
Zastanawiam się, czy nie jestem wyrodną matką🫣.
Chcę kupić używany, bo szkoda mi 3 koła na taki, jaki chcę😅.

Tak żydzę na dziecku, a ono jeszcze w łonie.
ja cześć rzeczy kupię nowych pewnie ale wózek to będę łapała okazje ;) z pierwszym oczywiście nowy bo babcie No i przesady etc. Z drugim używane i zmieniałam co chwila jak wariatka 🙈 z 3 miał być używany nawet się z kobietka umówiłam już wstępnie ale pojechaliśmy do sklepy po coś a tam promocja wiec kupiony nowy. Teraz mam upatrzone niektóre i będę patrzeć ogłoszenia i w sklepach już nawet u mnie w miasteczku byłam zobaczyć co i jak …. Łóżeczko dostanę chyba od koleżanki bo już mi powiedziała wiec wiadomo materacyk nowy do niego etc ;)
Dziewczyny my tu o wyprawiacie dla maleństw ale …. Czy któraś już ma koszyk w sklepie na internecie ma ciążowym ciuszkami wypełniony albo już sobie kupiła fajnego ??
 
reklama
Zastanawiam się, czy nie jestem wyrodną matką🫣.
Chcę kupić używany, bo szkoda mi 3 koła na taki, jaki chcę😅.

Tak żydzę na dziecku, a ono jeszcze w łonie.
Ale ja teraz tak zamierzam zrobić. Kupić używaną gondolę by te zimowe miesiące przeczekać a spacerówkę kupić porządną. W końcu ona posłuży dłużej. Zresztą te z zestawów są o kant dupy 😂
ja cześć rzeczy kupię nowych pewnie ale wózek to będę łapała okazje ;) z pierwszym oczywiście nowy bo babcie No i przesady etc. Z drugim używane i zmieniałam co chwila jak wariatka 🙈 z 3 miał być używany nawet się z kobietka umówiłam już wstępnie ale pojechaliśmy do sklepy po coś a tam promocja wiec kupiony nowy. Teraz mam upatrzone niektóre i będę patrzeć ogłoszenia i w sklepach już nawet u mnie w miasteczku byłam zobaczyć co i jak …. Łóżeczko dostanę chyba od koleżanki bo już mi powiedziała wiec wiadomo materacyk nowy do niego etc ;)
Dziewczyny my tu o wyprawiacie dla maleństw ale …. Czy któraś już ma koszyk w sklepie na internecie ma ciążowym ciuszkami wypełniony albo już sobie kupiła fajnego ??
Polecam leginsy ciążowe z Lidla ale te kupowane pojedynczo (te z dwupakow prześwitują) oraz staniki sloggi z Triumpha. Moje odkrycie w tamtej ciąży 🤩🤩🤩
 
Do góry