reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Jej ja to serio nie planuje nic kupować nawet jak będzie teraz dziewczyna. Trudno będzie chodzic w Body w dinozaury 😂
Ja kupię minimum. Dużo mam po starszych i od siostry. Dopiero jak to ogarnę okaże się czy coś mi potrzeba. Zwrócę uwagę na wybór dobrych naturalnych kosmetyków, pieluszek.
 
reklama
Akurat spoko. Ale może nie skumał, ze ma skomentować dwie rzeczy, bo tu jest tak dziwnie, ze informacje o bakteriach daja w komentarzu, który trzeba rozwinąć
Ja na aplikacji z lux medu w dniu pojawienia się wyników, miałam tak pięknie napisane: "ustalenie postępowania po wyniku badania dodatkowego, konsultacja telefoniczna godzina 19:20 "
Minęły 3 dni i nikt nie zadzwonił ❤️🤦‍♀️
A doktorek zostawił komentarz tylko do glukozy, że wyniki mieszczą się w normie 😵‍💫 co widziałam bo norma była podana🤦‍♀️
 
U mnie będzie wszystko nowe, po córce nie mam nic, dzieci w rodzinie odchowane. A jeśli chodzi o mnie, na razie nie myślę o ciążowych ubraniach, w ciąży z córką miałam tylko brzuch piłeczkę i nie musiałam nic kupować, jedynie kilka koszulek zmieniałam z rozmiaru S na M. Liczę, że teraz będzie podobnie.
 
Kochanie, ja mam wyprawkę wybraną już chyba z 5 lat, jeszcze zanim mąż „zgodził się” na dziecko to moim ulubionym zajęciem było oglądanie filmików na yt „best strollers 2017” i „all the things you need as a first time mom” 😄 mam wybrane praktycznie wszystko, od majtek poporodowych, przez kosz na pieluchy, po monitor oddechu 😂 teraz tylko jeszcze czytam czy laktator lepszy pojedynczy czy podwójny 🙈😂 ostatnio ta kumpela od super rad powiedziała, ze jest jakaś strona, na której wysyłasz liste rzeczy które są Ci potrzebne i oni kompletują całość wyprawki i wysyłają 3-4 ogromne kartony i ze oczywiście MUSZE TAM KUPIĆ, powiedziałam ze nie chce, co to za frajda? Wole wszystko osobno sama sobie wybrać 😛😛😛
kochana, ja w pewnym momencie się do Ciebie zgłoszę, bo czuje ze mamy podobny gust ;p ( w wózku się sprawdziło) i skoro aż tak się na tym znasz (ja nie i nie przepadam za researchem, ale lubię mieć kupione coś raz a dobre) to będę Cię prosiła o rady jakie rzeczy kupić najlepiej xd z góry dzięki ❤️😘
 
reklama
Co napisał o ciałach ketonowych?

Mi też wyszły, ale glukozę na czczo mam ideolo.
Raczej to efekt ubogo węglowodanowej diety przed ciążą i chwilę w czasie jej trwania.
Żeby jeść i ostatni posiłek 22-23, żeby przerwa w nocy od jedzenia była krótsza niż 8 godzin.

Ja miałam kiedyś ciała ketonowe właśnie podczas diety. Ja wiem, ze nic nie jem, wiec 🤷‍♀️ kanapki i śliwki ostatnio na zmiane 😂
 
Do góry