reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
I jakie były wrażenia męża po wizycie?

No to u nas w sumie bardzo aktywne wakacje, bo sama organizuję wyprawę za Ocean.
Przystanek 18 godzin w NY, a potem Ameryka Środkowa- w planie zwiedzanie piramid Majów, cenoty i ze dwa-trzy dni na plaży z palmami i białym piaskiem.

Edit. Ten słownik mnie rozbawił. Przeczytałam pierwsze pytanie i zamiast „i jakie?” było „nijakie”😅.
cudo, zawsze chciałam zobaczyć nowy jork. Z Twojego opisu wynika ze wybierasz się w okolice w których dawno temu byłam (cenoty mnie naprowadziły) wiec powiem Ci tylko - CUDOWNIE! Korzystaj! Piękna to będzie wycieczka ❤️ zazdroszczę

No mąż jak to typowy mąż, był wzruszony i bardzo się cieszył :) nagrał na filmiku odgłosy serducha a później się chwalił koledze który już wie o ciąży (przypadkiem). I dziady skubane, śmiały się z tego ze widać na tym usg ze mam pełne jelita…. 😂
Cóż mogę powiedzieć, mam problem z zaparciami od początku ciąży
 
cudo, zawsze chciałam zobaczyć nowy jork. Z Twojego opisu wynika ze wybierasz się w okolice w których dawno temu byłam (cenoty mnie naprowadziły) wiec powiem Ci tylko - CUDOWNIE! Korzystaj! Piękna to będzie wycieczka ❤️ zazdroszczę

No mąż jak to typowy mąż, był wzruszony i bardzo się cieszył :) nagrał na filmiku odgłosy serducha a później się chwalił koledze który już wie o ciąży (przypadkiem). I dziady skubane, śmiały się z tego ze widać na tym usg ze mam pełne jelita…. 😂
Cóż mogę powiedzieć, mam problem z zaparciami od początku ciąży
Spróbuj sobie wypić takie musy z jabłek, nie wiem jak to nazwać ale teraz pełno jest takich saszetek, czy to dla dzieci, czy w formie przekąski, że masz w niej na przykład mus z jabłek. Mnie to pomaga. Nie wiem też od kiedy można w ciąży używać syrop lactulose, pod koniec ciąży na pewno. Można zapytać lekarza :) no i pij dużo wody :)
 
Ach, piszecie o nieodpowiedzialnych osobach, którzy łażą do pracy z chorobą.

Za to ja mam w domu kaszlącą i zakatarzoną mamę, która niestety pracuje w wylęgarni patogenów wszelakich, czyli w szkole i nie uniknę jej, bo przebywamy razem kilka godzin dziennie😮‍💨.
Wiedziałam, że w marcu, czyli pod koniec sezonu któraś z nas zachoruje🤦🏻‍♀️. Tzn. mama przyniesie, ja się poczęstuję.

cudo, zawsze chciałam zobaczyć nowy jork. Z Twojego opisu wynika ze wybierasz się w okolice w których dawno temu byłam (cenoty mnie naprowadziły) wiec powiem Ci tylko - CUDOWNIE! Korzystaj! Piękna to będzie wycieczka ❤️ zazdroszczę

No mąż jak to typowy mąż, był wzruszony i bardzo się cieszył :) nagrał na filmiku odgłosy serducha a później się chwalił koledze który już wie o ciąży (przypadkiem). I dziady skubane, śmiały się z tego ze widać na tym usg ze mam pełne jelita…. 😂
Cóż mogę powiedzieć, mam problem z zaparciami od początku ciąży
Teraz już mam całkowicie zielone światło, bo mąż usłyszał od lekarza, że mamy korzystać i jak wracaliśmy do domu, to powiedział, że teraz mam dopinać do końca wczasy, skoro ciąża się na razie dobrze rozwija.
Trochę załatwiania nam jeszcze zostało.

No co za chłopy siarczyste 😅.
Ale ogólnie to jest bardzo wzruszająca chwila, fajnie że Twój mąż nagrał odgłosy serduszka. Dobry pomysł.
 
Ach, piszecie o nieodpowiedzialnych osobach, którzy łażą do pracy z chorobą.

Za to ja mam w domu kaszlącą i zakatarzoną mamę, która niestety pracuje w wylęgarni patogenów wszelakich, czyli w szkole i nie uniknę jej, bo przebywamy razem kilka godzin dziennie😮‍💨.
Wiedziałam, że w marcu, czyli pod koniec sezonu któraś z nas zachoruje🤦🏻‍♀️. Tzn. mama przyniesie, ja się poczęstuję.


Teraz już mam całkowicie zielone światło, bo mąż usłyszał od lekarza, że mamy korzystać i jak wracaliśmy do domu, to powiedział, że teraz mam dopinać do końca wczasy, skoro ciąża się na razie dobrze rozwija.
Trochę załatwiania nam jeszcze zostało.

No co za chłopy siarczyste 😅.
Ale ogólnie to jest bardzo wzruszająca chwila, fajnie że Twój mąż nagrał odgłosy serduszka. Dobry pomysł.
bardzo wzruszająca, dlatego warto brać partnera. Na dobre i na złe.
A serducha mogę sobie posłuchać kiedy tylko zachce i to jest piękne.
 
reklama
Dziewczyny powiem Wam, że dziś jakoś po 18 jak mi wszystko puściło to czuję się świetnie aż do teraz ❤️ cudownie było dziś dostać te 4 normalne godziny w prezencie od losu, bo miło poczuć, że jednak człowiek żyje. No i z córką się wyszalałam w końcu, bo ostatnio to mam straszne wyrzuty, że nic sensownego nie robimy, bo mi wiecznie niedobrze 😭 mąż miał niezłe zdziwko jak zobaczył mnie w takim przypływie energii 😅

Czy jutro któraś wizytuje/sprawdza betę? Jeśli tak to trzymam kciuki ❤️
 
Do góry