reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Dzień dobry o 3 😳😱😶‍🌫️
Lonely Gute Nacht GIF by Michelle Porucznik

Dzień Doberek😁🤣❤️
 
reklama
Hej hej hej😉
To co dziewczynki?....kawka, herbatka,kakao?
Noooo dziendobry 😂 ranne ptaszki 😂

Mmmm zamarzyła mi się właśnie świeżutka , jeszcze cieplutka chałeczka z dżemorem i z ogromnym kubkiem ciepłego kakao 😍😂

Szkoda ze od 3-4 dni na śniadanie mój żołądek akceptuje tylko kromkę z pasztetem 😂
 
Noooo dziendobry 😂 ranne ptaszki 😂

Mmmm zamarzyła mi się właśnie świeżutka , jeszcze cieplutka chałeczka z dżemorem i z ogromnym kubkiem ciepłego kakao 😍😂

Szkoda ze od 3-4 dni na śniadanie mój żołądek akceptuje tylko kromkę z pasztetem 😂

U mnie ptaszki za oknem ćwierkają😍wiosna wiosna.....
Wstawać 🤣🤣🤣🤣🥱🫣
 
Cześć kochane. Mnie obudził kot :-/ i teraz leżę… najchętniej bym spała do wizyty u lekarza, ale trzeba się ogarnąć..

Dziewczyny wy przed wizytami golicie się na 0?
 
Cześć kochane. Mnie obudził kot :-/ i teraz leżę… najchętniej bym spała do wizyty u lekarza, ale trzeba się ogarnąć..

Dziewczyny wy przed wizytami golicie się na 0?
Jestem po depilacji laserowej, więc od ponad roku nie mam tam włosów oprócz cienkiego paseczka, co bardzo sobie chwalę😁.

Trzymam kciuki✊🏼.

Dziewczyny, nie poszłam do pracy, bo to sensu nie miało. Ja bym przed tym kompem spała.
 
reklama
Do góry