reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Tak sobie myślę dziewczyny, ze może przed wtorkową wizytą warto byłoby zrobić jakieś badania, co myślicie? Może zrobię morfologię, glukozę i nie wiem czy coś jeszcze warto sprawdzić? :)
 
reklama
🙄🙄🙄 Coś takiego. A jak zapytałam mojego ostatnio czy mogę ibuprom w razie mega bólu głowy, bo paracetamol na mnie nie działa to stwierdził, że absolutnie, że wykluczone, że tylko paracetamol i to tylko w ostateczności 🫣😵‍💫
„Mój” gin takie samo ma podejście, ale jest młody i bardzo, bardzo ostrożny.

Ten z dzisiaj to ginekolog z kliniki, z dużym doświadczeniem.
Dlatego chodzę do dwóch lekarzy, żeby konfrontować niektóre aspekty- „mój” jest dobry, ale jeszcze ostrożnie podchodzi do pewnych kwestii.
Inaczej niż lekarz z ponad 20 latami doświadczenia, który prowadził wiele ciąż, wiele ciąż hmmm…stworzył jako specjalista od niepłodności i ma czasem inne podejście niż młody z dopiero co odebranym dyplomem specjalisty.
 
Tak sobie myślę dziewczyny, ze może przed wtorkową wizytą warto byłoby zrobić jakieś badania, co myślicie? Może zrobię morfologię, glukozę i nie wiem czy coś jeszcze warto sprawdzić? :)
To bardzo dobry pomysł- morfologia oraz glukoza to dwa najważniejsze badania. Glukozę „mój” gin wymagał na drugiej wizycie tej wczorajszej.
Tarczycowe masz do powtórzenia za 2, czy 3 tygodnie.
 
„Mój” gin takie samo ma podejście, ale jest młody i bardzo, bardzo ostrożny.

Ten z dzisiaj to ginekolog z kliniki, z dużym doświadczeniem.
Dlatego chodzę do dwóch lekarzy, żeby konfrontować niektóre aspekty- „mój” jest dobry, ale jeszcze ostrożnie podchodzi do pewnych kwestii.
Inaczej niż lekarz z ponad 20 latami doświadczenia, który prowadził wiele ciąż, wiele ciąż hmmm…stworzył jako specjalista od niepłodności i ma czasem inne podejście niż młody z dopiero co odebranym dyplomem specjalisty.
Kurła to powiem Ci ze ratujesz mi życie tą informacją 😅 stokrotne dziękuję 😚
 
reklama
🙄🙄🙄 Coś takiego. A jak zapytałam mojego ostatnio czy mogę ibuprom w razie mega bólu głowy, bo paracetamol na mnie nie działa to stwierdził, że absolutnie, że wykluczone, że tylko paracetamol i to tylko w ostateczności 🫣😵‍💫
Moja gin. też mówiła, że gdyby silny ból głowy czy gorączka powyżej 38 to tylko paracetamol.
 
Do góry