reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
O zobaczcie, co Preglife na wzdęcia- suszone morele 🧐 nie wiedziałam
 

Załączniki

  • DAA4E77C-8F58-4048-919A-B99917F9E079.png
    DAA4E77C-8F58-4048-919A-B99917F9E079.png
    97 KB · Wyświetleń: 50
Hej, co do pytania - ja mam termin na 21 listopada.

Na trudności z pobraniem krwi kiedyś pielęgniarka doradziła mi, żeby wypic wcześniej szklankę wody.. może to coś pomoże

Ja miałam dzisiaj rewolucje żołądkowe... A tak bardzo chciałabym pracować do końca sierpnia co najmniej.. mam nadzieję że tym razem samopoczucie dopisze..
 
Cześć Laseczki, jednak byłam dzisiaj u ginekologa i wszystko w najlepszym porządku ❤️ biło serducho 119 uderzeń na minutę, jeśli chodzi o wielkość zarodka to tez odpowiednio, 0,82cm ❤️
Wg badania 6+5, a wg OM 6+4 wiec tez żadna różnica ❤️ jestem taka szczęśliwa!

Mimo wszystko, z racji tego ze na początku ciąży mocno plamilam a nawet raz krwawilam, to nie mogę się doczekać początku drugiego trymestru, kiedy przestane się obawiać …

Buziaki dla Was ! Zostawiam foteczke mojej Fasolci
 

Załączniki

  • IMG_0834.jpeg
    IMG_0834.jpeg
    94,4 KB · Wyświetleń: 78
Cześć kochane. Ostatnią miesiączkę miałam 1 lutego, wczoraj byłam u ginekologa i widać mały pęcherzyk ciążowy, lekarz kazał brać kwas foliowy i przyjść 23 marca na wizytę. Według aplikacji termin na 8.11 :)
W nocy trafiłam z niewielkim plamieniem do szpitala, kiedy badał mnie ginekolog, powiedział, że według USG ciąża jest młodsza, i wynosi 5 tyg i 2 dni, lub rozwija się nieprawidłowo. Rano mają mi pobrać krew i mocz do badań, oraz zrobić powtórne USG czy pęcherzyk się powiększa. Powiedział, że tak naprawdę za tydzień okaże się czy wszystko ok. Nie wiem co o tym myśleć 🤦
 
W nocy trafiłam z niewielkim plamieniem do szpitala, kiedy badał mnie ginekolog, powiedział, że według USG ciąża jest młodsza, i wynosi 5 tyg i 2 dni, lub rozwija się nieprawidłowo. Rano mają mi pobrać krew i mocz do badań, oraz zrobić powtórne USG czy pęcherzyk się powiększa. Powiedział, że tak naprawdę za tydzień okaże się czy wszystko ok. Nie wiem co o tym myśleć 🤦

Trzymam kciuki ,aby wszystko było dobrze 😘
 
reklama
W nocy trafiłam z niewielkim plamieniem do szpitala, kiedy badał mnie ginekolog, powiedział, że według USG ciąża jest młodsza, i wynosi 5 tyg i 2 dni, lub rozwija się nieprawidłowo. Rano mają mi pobrać krew i mocz do badań, oraz zrobić powtórne USG czy pęcherzyk się powiększa. Powiedział, że tak naprawdę za tydzień okaże się czy wszystko ok. Nie wiem co o tym myśleć 🤦
Nie denerwuj się, będzie dobrze ❤️
 
Do góry