reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Witamy ❤️ ja się niestety nie znam, u mnie jest wynik podany normalnie:
Zobacz załącznik 1499288
I po konsultacji z ginekologiem wiem, ze jest minimalnie za mały i mam brać duphaston.
Może przedzwon do swojego ginekologa?
Edit: A może jakbyś otworzyła wynik w PDF to byłby inny? Czy to nie ma znaczenia?
Sprawdzałaś może przyrost Bety?
 
Mam taką pracę, że dziś nadreptałam 1,62 km, a pewnie realnie więcej, bo telefonu cały czas przy sobie nie mam. Pewnie ok.2,5 km zrobiłam.
Przyznam, że dawno tak intensywnego dnia nie miałam i czułam już o 12, że ciągnie mnie brzuch. Potem się w myślach strofowałam.
Po prostu na poniedziałek wypisałam urlop, a we wtorek planuję dupen klapen przed kompem.

Ooo super, to będziemy się czasem konsultować w sprawach jedzenia🙂.
Przyznam, że jutro robię spaghetti, ale z makaronem z ciecierzycy.
Spaghetti na passacie bez jakichś torebek i innych sztucznych wzmacniaczy smaku.

Ciąży chciałabym przytyć ok.10-12 kg.
tak samo jak ja,też marzy mi się żeby przytyć 10-12 kg nie więcej 🙈
 
reklama
Mam wyniki dziewczynki. Zastanawiam się czy iść w poniedziałek powtórzyć wynik, czy już sobie darować i czekać na wizytę?
 

Załączniki

  • 7376BDBF-ADA8-4BC0-A80D-53380D2732D9.jpeg
    7376BDBF-ADA8-4BC0-A80D-53380D2732D9.jpeg
    14,7 KB · Wyświetleń: 83
Do góry