reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja wgl jak zobaczyłam ze Wy dzisiaj lecicie na betę to tez tak zapragnęłam skontrolować co tam jak tam. To jest jedyne nad czym możemy mieć kontrole, sprawdzanie przyrostu. No ale dzisiaj rozsądek wygrał, ale już w poniedziałek i środę zamierzam sprawdzić przyrost 😂 skoro usg mam dopiero 15.03 to nie wytrzymam bez bety ! 🤓
gdyby nie przeraził mnie dziś ten 1-2tydz i 2-3 testu to nie pojechałabym, bo u nas beta kosztuje £90 :p
 
reklama
Ja nie robiłam bety i w sumie nie planuję (podobnie było w pierwszej ciąży). Z niecierpliwością czekam na pierwszą wizytę 20 marca.
Dziś od rana ogarniamy mieszkanie i co jakiś czas muszę poleżeć i poodpoczywac, bo boli mnie podbrzusze, gdy za długo chodzę/schylam się, jestem aktywna.
Miłego dnia😘
Też nie robię. Ja nienawidzę pobrań, więc ograniczam do minimum.
Sprzątam w trybie pół godziny sprzątania, pół godziny odpoczynku 😅 wczoraj zmęczyłam się nawet prasowaniem ciuchów córki 🙈
 
Piona, ja tak samo dziś tryb leniwego sprzątania xD.

Obecnie kroję cebulę na spaghetti i po prostu na krześle siedzę, a wygodniej mi stać.

Zresztą domownicy chcą mnie wyręczać.
Mąż wręcz nakazał, żebym odpoczywała.
Mąż to w ogóle udany- od dwóch dni sprawdza temperaturę wody w wannie, gdy ją nalewam xD. Wręcz krzyczy, żeby tylko gorąca nie była, bo ja lubię bardzo ciepłe kąpiele.
 
Ale ze w ciąży nie wolno się kapać w gorącej wodzie? 🥺 wczoraj zrobiłam sobie królewska gorąca kąpiel w wannie, z piana
 
reklama
No to dziewczyny, nic niego Wam nie pozostaje, jak w okresie ciąży wstrzymać się z takimi rytuałami.

Przypominam, że sushi (z surową rybą), niepasteryzowane produkty mleczne- zwłaszcza sery pleśniowe, surowe mięso też są niewskazane.
 
Do góry