reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

ja od 5. tygodnia 🤣 ale przez wzdęcia, które powoli się zmniejszają. najlepiej w dresach i bez stanika, bo cycki już mi się nie mieszczą w staniki przedciążowe. i też się zastnawiam czy nie przez ilość jedzenia częściowo to wszystko jest spowodowane 🤣
Noo, ja tak samo wszędzie gdzie mogę to chodzę w dresie albo legginsach a jak mam ubrać spodnie to dramat. Czekam aż się zrobi ciepło i wjadą lekkie sukienki 🤞...a potem będę przeklinać upał 😂
 
reklama
Ja Wam napiszę, że dziś miałam i mam ciężki dzień z moimi dolegliwościami żołądkowymi.

Średnio do 11 nie umiem nic zjeść jednocześnie czując głód- nie przez mdłości, bo ich nie miewam/miewałam, ale po prostu nie mam chęci. Dziwne uczucie.
W pewnym momencie tak mnie zemdliło (pierwszy raz), że szybko zrobiłam sobie herbaty imbirowej ( na szczęście mam taką w pracy) i otworzyłam okno.
Teraz zjadłam obiad, ale mało i w trakcie jedzenia robi mi się niedobrze, a to oznacza, że muszę skończyć jeść.
Cały dzień ciężko mi na żołądku.

Na dodatek lekko boli mnie głowa, czuję ćmienie, ale na szczęście nie rozwija się w migrenę. To akurat może być przez pogodę.
 
sąsiadka w 6. miesiącu ciąży mówi, że ona spodnie robi na gumkę, legginsy kupuje rozmiar, dwa większe i jest git. sporo tunik ma i bluzek luźnych na brzuchu, ale też nie typowo ciążowych. jej druga ciąża, w pierwszej do końca tak chodziła z tego co się dowiedziałam. nic typowo ciążowego nie kupowała
Ale wiesz, że kobiety są różne i mają różne brzuchy? Ja tak przytyłam, że w swoje stare spodnie wchodziłam do kolan. Najlepsze jest to, że już na początku przestałam nosić dżinsy bo mnie piły i nie tylko w brzuch ale i w uda. Jedna do 8 będzie chodzić w starych a inne w drugim miesiącu muszą nosić luźniejsze.
 
Ale wiesz, że kobiety są różne i mają różne brzuchy? Ja tak przytyłam, że w swoje stare spodnie wchodziłam do kolan. Najlepsze jest to, że już na początku przestałam nosić dżinsy bo mnie piły i nie tylko w brzuch ale i w uda. Jedna do 8 będzie chodzić w starych a inne w drugim miesiącu muszą nosić luźniejsze.
ona akurat miała spory brzuch w 1. ciąży. chłopak też się duży urodził
 
Ja pikolę, nasz ZOZ nie dość, że wygląda, jak PRL, to jeszcze zasady też mają niczym z PRL-u.
Czekam na resztę wyników. Dla mnie najważniejszych: różyczka, cytomegalia, tokso.
Widzę w systemie, że są zakończone, ale ich nie widać. Ciekawe, czy je zobaczę.
Nie wspomnę, że HIV mam tylko do wglądu w ośrodku 🙄.
 
Ja pikolę, nasz ZOZ nie dość, że wygląda, jak PRL, to jeszcze zasady też mają niczym z PRL-u.
Czekam na resztę wyników. Dla mnie najważniejszych: różyczka, cytomegalia, tokso.
Widzę w systemie, że są zakończone, ale ich nie widać. Ciekawe, czy je zobaczę.
Nie wspomnę, że HIV mam tylko do wglądu w ośrodku 🙄.
HIV wszędzie jest ukryty w internecie. bardzo poufna dana. pewnie jeszcze wyniki nie są podpisane przez laborantów
 
Jeśli chodzi o ubrania to zależy czy brzuch idzie do przodu czy do przodu i na boki, mi poszedł do przodu, dzięki temu też chodziłam w swoich spodniach, tak na prawdę nic ciążowego nie miała, jedynie zmieniłam biustonosz bo cycki miałam 2 razy większe. Teraz ciąże przechodzą 3x gorzej więc nie zdziwię się jak z dnia na dzień zacznę tyć 😂 póki co mam wzdęty brzuch.
 
reklama
Do góry