reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

🤔 Tyle razy składałam to oświadczenie i zawsze wprowadzałam na oko i nikt nigdy się nie czepiał! Nawet nie wiedziałam, że to gdzieś dalej jest wysyłane. 😂
@polka26po ja miałam wizytę 16.03 i kolejna mam 19.04! żyje w strachu i jestem strasznie niecierpliwa, dlatego umówiłam się dodatkowo na USG 14.04 w moje 30 urodziny! 😁A no i chodzę tylko do luxmedu.

Daj znać Kochana! Ja dzisiaj 8+5 do wizyty 2 tygodnie 🙈
@wiolaho, jak tam wizyta? Coś się wyjaśniło?

Odwołano mi wizytę bo jakiś liny zabieg.
W poniedziałek mam się wstawić na 8 rano do szpitala,tam zrobią USG zbadają i zadecydują co dalej.
Wyrazie czego mam mieć spakowana torbę na oddział.
 
reklama
Odwołano mi wizytę bo jakiś liny zabieg.
W poniedziałek mam się wstawić na 8 rano do szpitala,tam zrobią USG zbadają i zadecydują co dalej.
Wyrazie czego mam mieć spakowana torbę na oddział.
Bardzo Ci współczuje Kochana, że będziesz musiała czekać do poniedziałku… Trzymaj się Kochana, zajmij głowę czymś w weekend żeby za dużo nie myśleć. ❤️ Trzymam mocno kciuki żebyś w poniedziałek usłyszała dobre wiadomości ✊
 
Bardzo Ci współczuje Kochana, że będziesz musiała czekać do poniedziałku… Trzymaj się Kochana, zajmij głowę czymś w weekend żeby za dużo nie myśleć. ❤️ Trzymam mocno kciuki żebyś w poniedziałek usłyszała dobre wiadomości ✊

Dziękuję bardzo,staram się poprostu nie myśleć.
 
Dziewczyny co do dzisiejszych tematów to ja tez będę kupować używany wozek. Gondole byle przetrwała a na pewno będę szukać lepszej spacerówki bo to jest potrzebne na dluzej

Myśle ze już można mnie wpisać z terminem na pierwszej stronie na 21.11 bo właśnie wyszłam od lekarza i jest wszystko dobrze, bije serduszko ❤️
 
właśnie co do ciążowych rzeczy to jak to jest ? w sensie skąd mam wiedzieć jakie rozmiary kupować np jeansów 🙈 albo może wcale nie kupować lepiej ciążowych ciuchów tylko większe rozmiary normalnych ?🫣 i kiedy zaczyna się dla siebie kupować jakieś ciążowe rzeczy.. jestem ciemna w tym temacie już myślałam o ciążowych rzeczach,kiedy najlepiej kupić sobie coś no i nie mam pojęcia bo przecież rośnie się cały czas do samego końca 😅
sąsiadka w 6. miesiącu ciąży mówi, że ona spodnie robi na gumkę, legginsy kupuje rozmiar, dwa większe i jest git. sporo tunik ma i bluzek luźnych na brzuchu, ale też nie typowo ciążowych. jej druga ciąża, w pierwszej do końca tak chodziła z tego co się dowiedziałam. nic typowo ciążowego nie kupowała
 
Dziewczyny a cos dostalyscie na plamienia ? Czy poprostu czekanie ?
Moja historia wyglada tak ,ze pierwsza ciaza obumarla i dowiedzialam sie o tym przy drugim usg- kazali mi czekac az zaczne krwawic i rzeczywiscie poczulam takie pstryk i chlupneła wieksza ilość krwi ale nie jakoś bardzo bardzo duzo. Pojechalam do szpitala i tam przebiegalo poronienie ktore sie rozkrecilo bardzo mocno. Wzielim mnie na zabieg lyzeczkowania pozniej. Pozniej zaszlam w druga ciaze i urodzilam zdrowa corke. Ciaza byla zagrozona ale w miare ok przebiegala. Pozniej przyszedl czas na rodzenstwo i zaszlam w ciaze ktora potwierdzilam tylko testem ciazowym bo dwa dni przed wizyta zaczelam krwawic i znow trafilam do szpitala. Nic nie trzeba bylo czyscic bo sama macica sie oczyscila. W czwarta ciaze zaszlam i poronilam w 17+5 tygodniu. Tez nagle zaczelam krwawic. Przyszedl czas aby sprobowac piaty raz i zakonczylo sie poronieniem w 8tc (tak samo, pstryk i chlupnela krew) ale bardzo powaznym. Bylam lyzeczkowana i mimo to krwawilam dalej wrecz dostalam krwotoku. Zabrali mnie drugi raz na zabieg tego samego dnia. Jakos udalo sie to opanowac. Teraz zaszlam w 6 ciaze (i mysle ze ostatnia), a dzis rano zobaczylam troche brunatnych plam na bieliznie. W ciagu dnia tez jest troche. Wizyte mam w poniedzialek. Boje sie czy tym razem bedzie ok czy to sa normalne plamienia ktore sie zdazaja czy znow jest cos nie tak. Pocieszam sie ze jest to niewilka ilosc ale i nie wiem co dalej a lekarz dzisiaj nie odbiera.
 
właśnie co do ciążowych rzeczy to jak to jest ? w sensie skąd mam wiedzieć jakie rozmiary kupować np jeansów 🙈 albo może wcale nie kupować lepiej ciążowych ciuchów tylko większe rozmiary normalnych ?🫣 i kiedy zaczyna się dla siebie kupować jakieś ciążowe rzeczy.. jestem ciemna w tym temacie już myślałam o ciążowych rzeczach,kiedy najlepiej kupić sobie coś no i nie mam pojęcia bo przecież rośnie się cały czas do samego końca 😅
Ja też jestem zielona ale już wiem, że spodnie ciążowe będę musiała kupić bo to dopiero 10 tydzień a już chodzę z rozpiętym guzikiem, choć przyznaję że to może być przez te moje kebaby 😂🤭🐷
 
Dziewczyny co polecacie na suche pięty? Ja ze względu na chora tarczyce mam ducha skore a na piętach to jest masakra. Nie wiem co stosować.

Muszę się umówić do mojej Podolog bo oszaleje…
 
reklama
Ja też jestem zielona ale już wiem, że spodnie ciążowe będę musiała kupić bo to dopiero 10 tydzień a już chodzę z rozpiętym guzikiem, choć przyznaję że to może być przez te moje kebaby 😂🤭🐷
ja od 5. tygodnia 🤣 ale przez wzdęcia, które powoli się zmniejszają. najlepiej w dresach i bez stanika, bo cycki już mi się nie mieszczą w staniki przedciążowe. i też się zastnawiam czy nie przez ilość jedzenia częściowo to wszystko jest spowodowane 🤣
 
Do góry