reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Ja Wam napiszę, że dziś miałam i mam ciężki dzień z moimi dolegliwościami żołądkowymi.

Średnio do 11 nie umiem nic zjeść jednocześnie czując głód- nie przez mdłości, bo ich nie miewam/miewałam, ale po prostu nie mam chęci. Dziwne uczucie.
W pewnym momencie tak mnie zemdliło (pierwszy raz), że szybko zrobiłam sobie herbaty imbirowej ( na szczęście mam taką w pracy) i otworzyłam okno.
Teraz zjadłam obiad, ale mało i w trakcie jedzenia robi mi się niedobrze, a to oznacza, że muszę skończyć jeść.
Cały dzień ciężko mi na żołądku.

Na dodatek lekko boli mnie głowa, czuję ćmienie, ale na szczęście nie rozwija się w migrenę. To akurat może być przez pogodę.
Potwierdzam ból głowy, przez pogodę. Mam dziś niestety to samo, ciśnienie mi tak w dol poszło, z masakra :(
 
reklama
Ale wiesz, że kobiety są różne i mają różne brzuchy? Ja tak przytyłam, że w swoje stare spodnie wchodziłam do kolan. Najlepsze jest to, że już na początku przestałam nosić dżinsy bo mnie piły i nie tylko w brzuch ale i w uda. Jedna do 8 będzie chodzić w starych a inne w drugim miesiącu muszą nosić luźniejsze.
Popieram, ja chodzę dalej normalnie w każde jeansy ale przestałam nosić bo mi po prostu nie wygodnie, legginsy i dresy to teraz ( i tak pewnie zostanie) moje zycko 😀
 
Popieram, ja chodzę dalej normalnie w każde jeansy ale przestałam nosić bo mi po prostu nie wygodnie, legginsy i dresy to teraz ( i tak pewnie zostanie) moje zycko 😀

Ja identycznie, mieszczę się bez problemu w dżinsy ale jest mi niewygodnie wiec nosze legginsy 🤷🏻‍♀️ po co ma mi się brzuch gnieść :)
Ja też się mieszczę w swoje spodnie, ale w pracy siedzę z rozpiętym guziczkiem i czasem z otwartym rozporkiem.
Wszyscy mi mówią, że ładnie schudłam, a ja już czuję, że brzuszek zrobił się lekko napięty.

Co do tych wyników, to mi chodzi o to, że one są jedynie do wglądu, gdzie według prawa są własnością pacjenta, a nie przychodni.
No i to mi położna powiedziała.
Labo to niestety nie diagnostyka, a No Name przy naszym szpitalu, HIV, toxo, cytomegalia i różyczka wysyłane są gdzieś na Śląsk do analizy.
 
Dziewczyny co polecacie na suche pięty? Ja ze względu na chora tarczyce mam ducha skore a na piętach to jest masakra. Nie wiem co stosować.

Muszę się umówić do mojej Podolog bo oszaleje…
Kremy z duża zawartością mocznika. Ja kupuje w rossku z eveline takie 20-25% mocznika. No i smarować regularnie czyli codziennie:)

Co do spodni ciążowych to ja w poprzedniej ciąży kupiłam jeansy ciążowe z lidla. Są na prawdę ok, ale generalnie najwygodniej i tak w legginsach. Tyle ze ja poprzednia ciąże nosiłam w okresie jesień-zima-wiosna wiec do lekarza jeansy się przydawały, lub na jakieś wyjścia do ludzi 😅 teraz liczę na ciepły czas i sukieneczki 😁
 
@Lili88 , ja polecam zrobić najpierw kąpiel dla stóp z preparatem z wysoką zawartością mocznika, porządny peeling, tarka do stóp Sholl ta metalowa trójkątna, a przed snem nałożyć maskę i na to bawełniane skarpetki.
I codziennie smarować stopy kremem z mocznikiem- grubą warstwę.

Jak to dobrze, że ja przy Hashi tego problemu nie mam.
Za to wypadające włosy to moja zmora.
 
Ja pikolę, nasz ZOZ nie dość, że wygląda, jak PRL, to jeszcze zasady też mają niczym z PRL-u.
Czekam na resztę wyników. Dla mnie najważniejszych: różyczka, cytomegalia, tokso.
Widzę w systemie, że są zakończone, ale ich nie widać. Ciekawe, czy je zobaczę.
Nie wspomnę, że HIV mam tylko do wglądu w ośrodku 🙄.
Ja też się mieszczę w swoje spodnie, ale w pracy siedzę z rozpiętym guziczkiem i czasem z otwartym rozporkiem.
Wszyscy mi mówią, że ładnie schudłam, a ja już czuję, że brzuszek zrobił się lekko napięty.

Co do tych wyników, to mi chodzi o to, że one są jedynie do wglądu, gdzie według prawa są własnością pacjenta, a nie przychodni.
No i to mi położna powiedziała.
Labo to niestety nie diagnostyka, a No Name przy naszym szpitalu, HIV, toxo, cytomegalia i różyczka wysyłane są gdzieś na Śląsk do analizy.
Jestem w szoku - wydawało mi sie, że to normalne badanie i wynik do odbioru. Rozumiem gdyby wynik był pozytywny to mogą od razu umówić cię na wizytę i omówienie z lekarzem ale nadal to twoje prawo odebrać wyniki.
 
reklama
@Lili88 , ja polecam zrobić najpierw kąpiel dla stóp z preparatem z wysoką zawartością mocznika, porządny peeling, tarka do stóp Sholl ta metalowa trójkątna, a przed snem nałożyć maskę i na to bawełniane skarpetki.
I codziennie smarować stopy kremem z mocznikiem- grubą warstwę.

Jak to dobrze, że ja przy Hashi tego problemu nie mam.
Za to wypadające włosy to moja zmora.
Niedługo włosy przestaną wypadać 😏😏😏
 
Do góry