reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
22 listopada :)
a powiedzcie jeszcze co ile macie wizyty? moja ginekolog powiedziała, że jeśli dalej wszystko będzie ok to będziemy się spotykać co 4 tygodnie a wyniki badań mam jej wysyłać smsem.
NFZ co 4 tygodnie, prywatnie mam teraz wizytę za 2 tygodnie ale to ze względu na dwa pęcherzyki, chcemy kontrolować jak się to rozwinie. Gdyby nie to, to prywatnie również co 3/4 tygodnie wizyta :)
 
Hejka
Ja dzisiaj miałam dowieźć mocz na badania , do jednego labu nie zdążyłam bo był do 8.30 pojechałam do miasta , ale jak zobaczyłam ile ludzi to stwierdziłam ze pierdole to i nie oddałam 😂 pojadę jutro najwyżej a co !
Jeszcze dzisiaj w pracy byl ostatni dzień na złożenie oświadczenia majątkowego , ale jak na złość księgowa męża nie rozliczyła mu pita wiec musiałam podać kwotę dochodu +-🤭 mam nadzieje ze takich szarych myszek jak my nie będą intensywnie sprawdzac i nie będzie żadnych konsekwencji z tego .
Po siedziałam, sobie w pracy chwilkę , pogadałam , pośmialiśmy się , wracając wstąpiłam do naszego już na wykończeniu domku , zostawiłam auto i poszłam na spacerek nad jeziorko 🥰 a i zjadłam Paczka z jagodami 🐷
Odkurzylam podłogi i teraz leżę i myśle co zrobić na obiadek 🥰
US raczej wyłapie te rozbieżności, lepiej zrobić korektę
 
Zostawiam to już tak jak jest 🤷‍♀️ nie będę się bawić w korekty bo muszę na nowo wszystko pisać …

A No byłam🤭 już wszystko wiem 🥰
Tyle ile ja mam doświadczenia z oświadczeniami to wiem że jest taki moment, po przekazaniu ich do urzędu skarbowego, że oni sobie sprawdzają kwoty z oświadczeń i kwoty z pitów :p
 
Tyle ile ja mam doświadczenia z oświadczeniami to wiem że jest taki moment, po przekazaniu ich do urzędu skarbowego, że oni sobie sprawdzają kwoty z oświadczeń i kwoty z pitów :p
W sumie ja pracuje w US 🤭może nas nie będą aż tak sprawdzac 😂 nie No jeżeli faktycznie kwota będzie różnic sporo to wtedy złoże korektę
 
Tyle ile ja mam doświadczenia z oświadczeniami to wiem że jest taki moment, po przekazaniu ich do urzędu skarbowego, że oni sobie sprawdzają kwoty z oświadczeń i kwoty z pitów :p
🤔 Tyle razy składałam to oświadczenie i zawsze wprowadzałam na oko i nikt nigdy się nie czepiał! Nawet nie wiedziałam, że to gdzieś dalej jest wysyłane. 😂
@polka26po ja miałam wizytę 16.03 i kolejna mam 19.04! żyje w strachu i jestem strasznie niecierpliwa, dlatego umówiłam się dodatkowo na USG 14.04 w moje 30 urodziny! 😁A no i chodzę tylko do luxmedu.
Ja mam dziś wizytę laski, ale dopiero na 20:10! Dzisiaj 8+6, dam znać po :)
Daj znać Kochana! Ja dzisiaj 8+5 do wizyty 2 tygodnie 🙈
@wiolaho, jak tam wizyta? Coś się wyjaśniło?
 
reklama
A jeszcze padło pytanie czy kupujemy coś dla siebie, ja kupuję ale takie uniwersalne i na ciążę i na jej brak - legginsy (nie ciążowe ale z wysokim stanem), szlafroki, koszule do spania itd ;) jak się nie przydadzą w ciąży to się przydadzą tak po prostu na codzień :)
właśnie co do ciążowych rzeczy to jak to jest ? w sensie skąd mam wiedzieć jakie rozmiary kupować np jeansów 🙈 albo może wcale nie kupować lepiej ciążowych ciuchów tylko większe rozmiary normalnych ?🫣 i kiedy zaczyna się dla siebie kupować jakieś ciążowe rzeczy.. jestem ciemna w tym temacie już myślałam o ciążowych rzeczach,kiedy najlepiej kupić sobie coś no i nie mam pojęcia bo przecież rośnie się cały czas do samego końca 😅
 
Do góry