reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Staram się tu do Was zaglądać, ale jakoś nie mam siły na nic, do tego 3latek daje tak popalić, że mam go dosyć😩 padam....
Bidulko już napisałam , musisz zostawić dzieci z tatusiem i wyjść z domu sama. Spacerek dobrze Ci zrobi :)
@Ika89.... myślę, że powinno byc ok mimo, że ugryzłaś. No bo toxo zarażasz się wtedy jak mięso jest skażone. Ale jak coś zapytaj lekarza co on o tym myśli. I jak coś zrób badania na toxo na igm.
 
Ostatnia edycja:
U mnie wszyscy co mają wiedzieć to wiedza 🙂 z objawów to nadal u mnie brak, jedynie czasem czuję jakbym czegos nie pogryzła i kawałek utkwił w okolicy mojego mostka (nie wiem co to jest).
Jednak mam do was pytanie dzisiaj jadłam grilla i był szaszłyk z kurczaka ugryzłam kawałek i było ok a jak ugryzłam kolejny to okazało się że nie był do końca upieczony. Wyplułam ale zastanawiam się czy takie coś może mi zaszkodzić ( nie miałam nigdy toksoplazmozy)

Ten pierwszy kes to bys na pewno czula, ze surowe. Moze z ktorejs strony sie nie dopieklo po prostu. Wyplulas, wiec mysle, ze nie ma, co sie denerwowac.
 
Witam Dziewczyny, jak czytałam Wasze komentarze o dolegliwościach to dotarło do mnie, że tez w zasadzie już cześć z nich minęła😁 pozostały lekkie, poranne nudności. Tłumacze sobie, ze muszę mierzyć cukier na czczo, później biorę euthyrox i muszę odczekać pół godziny do śniadania. I wtedy mam największy kryzys😳 po wczorajszej wizycie: maluch ma 5 cm ❤️ Termin z usg przegonił termin z OM😊 05.05 prenatalne… trzymajcie się ❤️
 
Hej . U mnie dzisiaj 13+4 objawów brak czasem coś zakluje ale wiadomo wszystko rośnie . U nas już prawie wszyscy wiedzą bo widać . Ja polecam detektor . Pierwszy raz może dłużej się szuka ale później przykładam i od razu jest . My sobie tak podsłuchujemy mała co dwa dni . Najlepiej szukać jak jesteś rosruszana bo większe prawdopodobieństwo że maluch śpi i jest w jednym miejscu a nie co chwilę ucieka 😁nie da się tego pomylić z niczym innym jak usłyszycie to będziecie wiedzieć ♥️ że to wasze bobo. Jeśli ktoś ma problemy ze spaniem że nie może sobie miejsca znaleźć i często się budzi ( nie mówię tu o siusiu 😁siła wyższa) to polecam poduszkę ciążowa rewelacyjny wynalazek . Spie całą noc . I zastanówcie się czy nie kupić dwóch bo mąż może mieć chrapkę na podkradanie 😜pozdrawiam was udanej ciepłej spokojniej smacznej 😜 i bez mdłości majówki wam życzę .
 
U mnie to samo. Ostatnie dwa dni były znośne, cieszyłam się na weekend i doopa. Mdli mnie i buja.
Musiałabym wciąż jeść, żeby tego nie czuć.
Kto ma jakiś sprawdzony sposób na przetrwanie?
Ja tam ciągle jem🤣 wolę to niż uczucie głodu i mdłości. Wczoraj zjadłam dwa obiady pod rząd. I oczywiście w nocy kanapkę i o 4 rano drugą.
 
Hej . U mnie dzisiaj 13+4 objawów brak czasem coś zakluje ale wiadomo wszystko rośnie . U nas już prawie wszyscy wiedzą bo widać . Ja polecam detektor . Pierwszy raz może dłużej się szuka ale później przykładam i od razu jest . My sobie tak podsłuchujemy mała co dwa dni . Najlepiej szukać jak jesteś rosruszana bo większe prawdopodobieństwo że maluch śpi i jest w jednym miejscu a nie co chwilę ucieka 😁nie da się tego pomylić z niczym innym jak usłyszycie to będziecie wiedzieć ♥️ że to wasze bobo. Jeśli ktoś ma problemy ze spaniem że nie może sobie miejsca znaleźć i często się budzi ( nie mówię tu o siusiu 😁siła wyższa) to polecam poduszkę ciążowa rewelacyjny wynalazek . Spie całą noc . I zastanówcie się czy nie kupić dwóch bo mąż może mieć chrapkę na podkradanie 😜pozdrawiam was udanej ciepłej spokojniej smacznej 😜 i bez mdłości majówki wam życzę .
Ojej tak poduszkę ciążowa mam jeszcze z czasów pierwszej ciazy i to wspaniała rzecz. Jeszcze brzuszka nie było widać a już zaczęłam z niej korzystać.
 
A ja dziś od rana mówię mężowi idziemy zaraz na gorfa I na obiad na dorsza. I muszę to zjeść. Nie ma opcji. Też bym chciała ten detektor. Ale poczekam po prenatalnych. I od razu kupuję. Będę słuchać 😁
My w środę mówimy rodzicom. I w czwartek powiem w pracy. Według mnie nawet jak coś z dzieckiem będzie nie tak, to już I tak tej ciąży nie ukryję bo jak😳😳😳 Przestanę z domu wychodzić. A już ten okres poronienia mam chyba za sobą. Bo dziś 12+2. I u mnie nadal brzuch boli, ciągnie I kłuje. Ale przez ostatni czas bolał bardzo i mały przykoksił, a jak nie bolał wcale to miał opóźnienie. Niech boli😅
 
reklama
Nie mogę się doczekać aż poczuje jak się rusza 🥺😍 W którym tygodniu pierwszej ciąży czułyście pierwsze ruchy dziecka?
 
Do góry