reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Spokojnie, ja skonsultowała bym bo nie dawałoby mi to spokoju, ja wychodzę z założenia, że lepiej zapytać kilka razy za dużo niż raz za mało.
Ale głowa do góry! Trzeba myśleć pozytywnie!
 
reklama
Psychiatrzy chyba są bez skierowania. Pediatra nic Ci nie powie. Znam sporo rodziców którzy byli uspokajani przez pediatre, a tylko i wyłącznie stracili cenny czas na terapię. Autyzm się u każdego przypadku objawia inaczej.
Tu chyba trzeba udać się do poradni psychologiczno-pedagogicznej
 
Dziewczyny, mój Synuś nie reaguje na swoje imię! :( Do tej pory myślałam, że jest taki „zajęty” i nie reaguje, ale dzisiaj przeczytałam, że to może być spektrum autyzmu… ogólnie myślalam, że rozwija sie super, skonczyl 13 mcy, jest bardzo ruchliwy, wszedzie sie wspina, chodzic zaczął pod koniec 8 miesiąca, ale teraz zaczelam panikowac… co robić? Konsultowac od razu, czy jeszcze obserwowac?
A wskazuje palcem? Dzisiaj mi się na insta podpowiedzial ten temat u bubagada_o_logopedii. Nie obserewuje ich ale przez alaantkowe tam trafiłam. Dobrze że jesteś taka uważana.

Jabym skonsultowała, ale jestem typem który sprawdza wszystko. W 11mc byłam z moją mają na konsultacji SI
 
reklama
Dziewczyny, mój Synuś nie reaguje na swoje imię! :( Do tej pory myślałam, że jest taki „zajęty” i nie reaguje, ale dzisiaj przeczytałam, że to może być spektrum autyzmu… ogólnie myślalam, że rozwija sie super, skonczyl 13 mcy, jest bardzo ruchliwy, wszedzie sie wspina, chodzic zaczął pod koniec 8 miesiąca, ale teraz zaczelam panikowac… co robić? Konsultowac od razu, czy jeszcze obserwowac?
Truskawka może to być tez wysiekowe zapalenie ucha mojancorka w wieku niecskych 2 lat orzestala reagować na swoje imie bo miala zapalenie i zwyczajnie nie slyszala
 
Do góry