reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, kilka dni temu w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia z imieniem, tzn jakiś pomysł wpadł 🙂 prawdopodobnie będzie Lucjan. Co myślicie o tym nietypowym imieniu? Nie zbyt "dziwne"?

Bardzo ładnie jest Lucjan, tak dostojnie i dla mnie wcale nie dziwne (może to zależy od rejonu kraju?)🙂. Będzie mały Lucek, a to już blisko do "laki" czyli szczęśliwy 😃. My będziemy mieli Wiktora, pewnie też dla niektórych dziwne 😉.
 
Dziewczyny, kilka dni temu w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia z imieniem, tzn jakiś pomysł wpadł 🙂 prawdopodobnie będzie Lucjan. Co myślicie o tym nietypowym imieniu? Nie zbyt "dziwne"?
Super 😍 Imię na pewno nie jest dziwne, tylko zapomniane. Jak my w 2017 roku wybraliśmy synowi imię Ignacy to słyszałam jakie to ono rzadkie. Rzeczywiście może i w 2016 według nadań było, ale z roku na rok jest taki skok popularności, że obecnie jest na 11 miejscu. Równie dobrze może tak być i z Lucjanem.
 
reklama
Super 😍 Imię na pewno nie jest dziwne, tylko zapomniane. Jak my w 2017 roku wybraliśmy synowi imię Ignacy to słyszałam jakie to ono rzadkie. Rzeczywiście może i w 2016 według nadań było, ale z roku na rok jest taki skok popularności, że obecnie jest na 11 miejscu. Równie dobrze może tak być i z Lucjanem.
Dzięki 🙂 😘😍
 
Do góry