reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Właśnie nie wiem czy z tym samym zaświadczeniem mogę udać się do innego szpitala na kwalifikacje, ale wydaje mi się że zaświadczenie to zaświadczenie nie ma żadnego numeru ani nic takiego. Tylko kwestia tego systemu bo teraz wszystko jest te "e" i ciekawe czy w innym szpitalu by się nie czepili do tego ze raz zostało odrzucone. Właśnie trafił mi się tak "miły" zastępca ordynatora, że ojej chciałam rodzic właśnie tam ale zmieniłam zdanie po dzisiejszej kwalifikacji
Nic nie będzie widać. W szpitalach cyfryzacja jest na poziomie średniowiecza😆. W moim mieście jest jeden szpital i przy przyjęciu w odstępie niecałego roku, ponownie badano mi grupę krwi "bo nie ma jej w systemie"🤦‍♀️
Ze spokojem idź na kwalifikację do innego szpitala. A jak nie przyjmą zaświadczenia to zapytaj czy Ty dostaniesz zaświadczenie, że poród sn będzie w 100%bezpieczny i bez komplikacji. Nikt nie da takiego zapewnienia, więc powinni uznać zaświadczenie od neurologa. Bądź pewna siebie i nie daj się!
 
reklama
Do góry