reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja dzis 11+2, ciągle czekam aż w końcu te okropne mdlosci ustaną, meczy mnie to bardzo.
W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to dolegliwości ciążowe, ta ciąża jest zupełnie inna..
Za 5 dni badania prenatalne. Juz bym chciała mieć je za sobą.
 
Ja dzis 11+2, ciągle czekam aż w końcu te okropne mdlosci ustaną, meczy mnie to bardzo.
W pierwszej ciąży nie wiedziałam co to dolegliwości ciążowe, ta ciąża jest zupełnie inna..
Za 5 dni badania prenatalne. Juz bym chciała mieć je za sobą.
Ja 12+5 i nadal mnie mecza, ale mam wrażenie że trochę mniej intensywnie od dwóch dni, więc jest nadzieja ;)
 
Cześć dziewczyny! Melduję się 10+2, termin na 13.11. To moja trzecia ciąża, mam już 7 letniego syna. Przed tą ciąża miałam poronienie w 6 tyg. Ogólnie czuje się źle, cały czas mam mdłości i jestem bardzo osłabiona. W ciąży synem nie miałam żadnych dolegliwości, nawet w piłkę mogłam grać z siostrzeńcem. A teraz czuje się tragicznie. Chyba starość, w tym roku 34 urodziny 🙄
 
Witam nowe dziewczyny i trzymam mocno kciuki :)))
Ten tydzień dla wielu będzie już oznaczał badania prenatalne. Mam nadzieje ze wyniki będą super :)
Ja skończyłam 11 tydzień. Termin 7 listopad. W tym tyg oddaje krew na nifty a w piątek pierwsze usg prenatalne. Potem jeszcze jedno i pappa wiec do końca kwietnia wszystkie karty na stole :)
Miłego tygodnia!
 
Matko przepraszam dziewczyny ale poprostu u mnie ciężko jest. Dzisiaj jestem 8+5.od 8mego tygodnia mam brązowe uplawy? W 8tc byłam u mojej lekarki i niby wszystko wporzadku ale brudzenie jest. Biorę Duphaston, accard 150 i powinnam brać luteine 2x1 pod język ale ze względu na wymioty biorę raz bo nie daje rady.. Nadal mam te uplawy i zastanawiam sie czy nie pójść jeszcze skonsultować się do jakiegoś lekarza 😔 jest mi tak smutno i ciężko, że nie daje rady nawet uzupełniać tu zaległości.. Termin na 23. 11 karta ciąży założona.. Co sądzicie?
 
Matko przepraszam dziewczyny ale poprostu u mnie ciężko jest. Dzisiaj jestem 8+5.od 8mego tygodnia mam brązowe uplawy? W 8tc byłam u mojej lekarki i niby wszystko wporzadku ale brudzenie jest. Biorę Duphaston, accard 150 i powinnam brać luteine 2x1 pod język ale ze względu na wymioty biorę raz bo nie daje rady.. Nadal mam te uplawy i zastanawiam sie czy nie pójść jeszcze skonsultować się do jakiegoś lekarza 😔 jest mi tak smutno i ciężko, że nie daje rady nawet uzupełniać tu zaległości.. Termin na 23. 11 karta ciąży założona.. Co sądzicie?
A moze lekarz mogłby Tobie wypisać inna postac progesteronu ? Podobno dopochwowe lepiej się wchłaniają.
Osobiście,jeszcze jak się staraliśmy i kilka cykli bralam luteinę dopochowowa (bo lekarz uważał ze mam niedomogę) to z kolei mialam silne infekcje grzybicze. Jak zaszłam w ciążę i lekarz chcial mi wypisać luteine to przypomniałam mu o tym, wiec wypisał mi utrogestan dopochwowo. Biore 3 tygodnie i wszystko jest dobrze
 
reklama
Matko przepraszam dziewczyny ale poprostu u mnie ciężko jest. Dzisiaj jestem 8+5.od 8mego tygodnia mam brązowe uplawy? W 8tc byłam u mojej lekarki i niby wszystko wporzadku ale brudzenie jest. Biorę Duphaston, accard 150 i powinnam brać luteine 2x1 pod język ale ze względu na wymioty biorę raz bo nie daje rady.. Nadal mam te uplawy i zastanawiam sie czy nie pójść jeszcze skonsultować się do jakiegoś lekarza 😔 jest mi tak smutno i ciężko, że nie daje rady nawet uzupełniać tu zaległości.. Termin na 23. 11 karta ciąży założona.. Co sądzicie?
Moim zdaniem nie zaszkodzi skonsultować to jeszcze z innym lekarzem lub jeszcze raz skonsultować się ze swoim jeśli się nie poprawi. Będziesz wtedy pewniejsza.
 
Do góry