reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Równo tydzień różnicy. Wg om 8+4 wg usg 7+4.
Też dzis na wizycie okazalo sie ze z usg mam 9+4 a z miesiaczki 10+2 chociaz wydaje mi sie ze ten sprzet jest sredni. Teraz nie wiem jak sie na prenatalne zapisac...najgorsze ze chodze tez z enel medu na wizyty i tam na ich sprzecie jest ok. Zglupialam.
 
reklama
Kurde ta gorączka mnie martwi. Obserwuj siebie kochana[emoji47] Dla mnie najgorszą zmorą było właśnie żeby nie było gorączki.
Ten strach przed prenatalnymi jest mi znany i to bardzo dobrze i twój spadek formy również. Miewam takie dni że stronie od ludzi a jednego dnia że jest wszystko okej. Myślę że to jest związane z naszymi hormonami. Co jedynie mogłabym ci doradzić to ja w sumie robię w takich sytuacjach kiedy mam spadek formy to jeżeli nie mam ochoty rozmawiać i nie mam ochoty wchodzić w jakiejkolwiek interakcje to po prostu tego nie robię i tobie pomaga bo nie zmuszam się do niczego.A mnie oprócz złamania w kości dopadła gorączka i zaczynam się stresować jak jasna cholera. Czy tak może nie może być spokojna jak przy synu!?!
 
Ja czekam na zamknięty wątek bo jakoś tak na ogólnodostępnym ciężko mi się otworzyć [emoji3526] no i dopiero się poznajemy, czasami nie mam nic do powiedzenia[emoji848]

Humor jakiś gorszy, uziemili mnie na kolejny tydzień z młodym w domu, a daje nieźle popalic. żłobki nadal zamknięte , a do tego gorzej się czuje.. depresja jak nic. Chce do pracy, do ludzi. Pogoda też nie rozpieszcza.

Wizyta w środę, w 7 tygodniu, oby było coś więcej niż pęcherzyk [emoji123]
 
O to to właśnie. Dopisałaś dokładnie to czego u mnie zabrakło [emoji120][emoji110]
Dobrze prawisz! [emoji123][emoji123][emoji123]
A co do koleżanki, która pisze o spinie.. uwielbiam takie spiny o to , że ktos robi spine w momencie, gdy ma poprostu racje! Z resztą jest nas tu duzo i jak ktoś ma problem z "przebiciem się", to jak część pójdzie na zamknięty wątek, to ten ktoś będzie mial już tę łatwość w tym przebijaniu :) najwyżej te co zostaną i teraz maja problem z udzielaniem się, bo nie moga się przebić, stworzą własny zamkniety jak zajdzie taka potrzeba - nikt Wam przeciez nie broni. Tak uważam :*
 
Tez bardzo mnie to martwi. Jak ostatnim razem byłam w ciąży bardzo zachorowałam to był 5tc miałam grypę i 40 stopni. To mogło się przyczynić do zatrzymania rozwoju zarodka :( Staram się umówić do lekarza
Kurde ta gorączka mnie martwi. Obserwuj siebie kochana[emoji47] Dla mnie najgorszą zmorą było właśnie żeby nie było gorączki.
 
I bardzo dobrze. Nie wolno lekceważyć tego dziadostwa. Trzymam kciuki o szybką konsultacje i żeby odpuściło [emoji8]
Tez bardzo mnie to martwi. Jak ostatnim razem byłam w ciąży bardzo zachorowałam to był 5tc miałam grypę i 40 stopni. To mogło się przyczynić do zatrzymania rozwoju zarodka :( Staram się umówić do lekarza
 
To tak jak i ja ale właśnie zastanawiam się żeby chodzić co 3tyg. Nie wiem tylko co na to moja ginekolog bo do niej kolejki są strasznie długie i zawsze ciążowe wizyty wpisuje na chama, np 6 rano 🙄 co nie jest dla nich na rękę. Im później tym mniej osób zapisanych


Dzięki wszystkim za odpowiedzi 😊
 
Też dzis na wizycie okazalo sie ze z usg mam 9+4 a z miesiaczki 10+2 chociaz wydaje mi sie ze ten sprzet jest sredni. Teraz nie wiem jak sie na prenatalne zapisac...najgorsze ze chodze tez z enel medu na wizyty i tam na ich sprzecie jest ok. Zglupialam.

Ja dzisiaj mam 11+0 z OM a z USG 10+1 i lekarka mówiła, żebym się już zapisywała na prenatalne tylko dzwoniąc mam powiedzieć jaka jest data z OM a jaka z USG i oni mi już doradzą i ustalą dobry termin. A wiesz te prenatalne robi się między 11-14 tygodniem więc możesz umówić się, żeby z USG było ok 11-12 tyg. to wtedy i z OM zmieścisz się w widełkach.
 
Dobrze prawisz! 💪💪💪
A co do koleżanki, która pisze o spinie.. uwielbiam takie spiny o to , że ktos robi spine w momencie, gdy ma poprostu racje! Z resztą jest nas tu duzo i jak ktoś ma problem z "przebiciem się", to jak część pójdzie na zamknięty wątek, to ten ktoś będzie mial już tę łatwość w tym przebijaniu :) najwyżej te co zostaną i teraz maja problem z udzielaniem się, bo nie moga się przebić, stworzą własny zamkniety jak zajdzie taka potrzeba - nikt Wam przeciez nie broni. Tak uważam :*
No dobra bo widzę, że jakiś kwas już wychodzi :) z tą spina zabrzmiało jakbym z tego drwiła a tak nie jest. Wszystko rozumiem. Tylko nie myślałam, że będzie sprawdzane czy codziennie daje post jakiś😱 ale ok, może poprostu nie zrozumiałam :) Myślę że nie miałabym problemu z przebiciem się ale nie mam potrzeby pisania co jem dziś np na obiad, chciałabym się udzielać w rzeczach dla mnie ważnych i w takich, w których mam coś do powiedzenia :)
A z trollami internetowymi nie miałam do czynienia bo jakoś się specjalnie nie uzewnętrzniam w internetach więc nie pomyślałam o tym. A to racja
 
reklama
Ja dzisiaj mam 11+0 z OM a z USG 10+1 i lekarka mówiła, żebym się już zapisywała na prenatalne tylko dzwoniąc mam powiedzieć jaka jest data z OM a jaka z USG i oni mi już doradzą i ustalą dobry termin. A wiesz te prenatalne robi się między 11-14 tygodniem więc możesz umówić się, żeby z USG było ok 11-12 tyg. to wtedy i z OM zmieścisz się w widełkach.
Aaaaa no widzisz. Hmm tak zrobie, zapisze sie jakos po 12 tyg z om i juz, moze Panie cos doradza w przychodni.
 
Do góry