reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Na przemian z zaparciami 😔 chyba chodzi o relaksynę I progesteron, metabolizm zwalnia, a perystaltyka szaleje...
Ja mam to samo; głównie zaparcia, ale odkąd położna poleciła mi pić ciepłą wodę z cytryną i zjeść jabłko jest o niebo lepiej. Robię cały termos wody z cytryną i piję w ciągu dnia. Naprawdę bardzo polecam
 
Ja dzisiaj poinformowałam siostrę i bratowa ze zostaną ciociami strasznie się ciezzyly, przy okazji dowiedziałam się ze kuzynka tez koja spodziewa się dzidziusia .
w weekend poinformujemy rodziców :)

dziewczyny tez jestem na l4 i mega się nudzę jak nie ma pogody ..;/
Ja też na l4 od wczoraj. Mi nudy mniej doskwierają bo cały dzień spedzilam w łóżku. Rano przeokrutne mdłości, potem ogromne zmęczenie i brak energii; 2 drzemki i tak cały dzień na straty. Ale mogłaby być pogoda przynajmniej wtedy zmusilabym się do spaceru I jakoś tak ogólnie człowiek ma więcej energii wtedy.
 
doskonale Cie rozumiem jednak wiem tez ze jeszcze zatęsknisz za tą nudą 😁😍 ja tęsknię okropnie ,a sobie jeszcze jeden pochłaniacz czasu sprawilam😂🤣🙈

Dziewczyny jak mi wlazło dzis w krzyż! I promieniuje mi do lewej nogi maaatko...😭😭😭
pewnie rwa spróbuj się położyć na podłodze i bolaco nogę na ścianę a palce do siebie żeby rozciągnąć trochę tył. Miałam rwe w pierwszej ciąży po prosodzie została 😭😭😭 wiem co czujesz
 
Nie to nie rwa :) mysle ze ogolnie jest to związane z moja juz doświadczoną miednica, ktora lekko rok temu przezywała najgorszy horror w calym swoim jestestwie w postaci ponad 4 kg bobasa ,ktory chcial bardzo wyjść na swiat ,a nie mógł. Eh.
to pewnie masz zrotowana miednice. "Pjona" Mój ponad 4kg bobas też mnie tak urządził w ciąży😚😅
 
reklama
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
moja rada nie badaj bety mi na początku rosła ładnie a w 6 tygodniu był przyrost tylko 28 % shizy dostałam i poszłam tego samego dnia na usg był pęcherzyk zarodek i puls dalej martwiła mnie ta beta więc dziś w 8 tygodniu znowu poszłam i na razie jest większy zarodek i puls nie martw się :)
 
Do góry