reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
Z tego co czytałam jutro masz wizytę ? Trochę dziwne że lekarz cię skierował na betę, ale przy takich wartościach już chyba nie ma dużego przyrostu tylko zwalnia. Nie denerwuj się jeśli wizyta już jutro to wszystkiego się dowiesz. Musisz być dobrej myśli, trzymam kciuki ❤️
 
reklama
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
Ale chwila, przecież beta na pewnym etapie zwalnia. Czemu przy takiej wartości ja wykonujesz ?
 
Tak. 1 kwiatnia na usg było widać pęcherzyk i zalązek zarodka,to było wgl om 7+4 ale lekarz stwierdził, że widocznie ciąża młodsza. Kazał mi zrobić betę żeby zobaczyć czy rośnie. Jutro mam wizytę ale te wyniki mnie zdołowały już całkiem.
Wpisałam w google przyrost bety w 7 TC noi wszędzie jest napisane że przyrost mega zwalnia. Nie denerwuj się ❤️
 
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
a byłaś na usg? co Twój lekarz prowadzący mówi ? nie denerwuj się, bo to w niczym nie pomoże, trzeba mysleć pozytywnie..:)
 
Ja jzu nic nie rozumiem. Czuję się fatalnie porównując wszystkie ciąże a wszystko jest nie tak. Beta wychodzi źle i już chyba mi zostaje się nastawić na skierowanie na szpital 😭 nie wiem jak dam radę znowu przez to przechodzić. Jutro rano wizyta. Nei wiem musiał by stac się jakiś Cud..
Beta w czwartek 57607. 05
Beta we wtorek 81678.36
Wg kalkulatora wynik jest nie prawidłowy.
Nie wiem skąd nasilające się objawy skoro prawdopodobnie ciąża się nei rozwija 🥺
Wiesz co ja slyszalam, ze przy takich wysokich betach nie mierzy sie wzrostu, bo nie jest to juz miarodajne. Ona juz wtedy ma zazwyczaj mniejsze przyrosty, nakrecilas sie niepotrzebnie i zestresowalas.
 
Tak. 1 kwiatnia na usg było widać pęcherzyk i zalązek zarodka,to było wgl om 7+4 ale lekarz stwierdził, że widocznie ciąża młodsza. Kazał mi zrobić betę żeby zobaczyć czy rośnie. Jutro mam wizytę ale te wyniki mnie zdołowały już całkiem.
Domyślam się, że ciężko Ci być spokojną, ale skoro był zalążek zarodka, to może faktycznie ciąża jest młodsza? I pare dni po usg on się pojawił. Jaką wielkość miał pęcherzyk ciążowy? Co mówił lekarz? Bądź dobrej myśli do końca ;*
 
Ale chwila, przecież beta na pewnym etapie zwalnia. Czemu przy takiej wartości ja wykonujesz ?
Lekarz mi dał skierowanie i kazał sprawdzić czy będzie przyrost
Wpisałam w google przyrost bety w 7 TC noi wszędzie jest napisane że przyrost mega zwalnia. Nie denerwuj się ❤️
Ja już panikuje, ryczę i nie mogę przestać 🥺
a byłaś na usg? co Twój lekarz prowadzący mówi ? nie denerwuj się, bo to w niczym nie pomoże, trzeba mysleć pozytywnie..:)
Miałam już dwa razy. 18 marca był pęcherzyk, 1 kwietnia pęcherzyk z zalązkiem zarodka i teraz mam jutro kolejne ale nie wiem czy cokolwiek więcej będzie widać :(
 
Domyślam się, że ciężko Ci być spokojną, ale skoro był zalążek zarodka, to może faktycznie ciąża jest młodsza? I pare dni po usg on się pojawił. Jaką wielkość miał pęcherzyk ciążowy? Co mówił lekarz? Bądź dobrej myśli do końca ;*
Lekarz kazał nie panikować. I powiedział dokładnie to co Ty, że prawdopodobnie może się pojawić za parę dni. Nie wiem po co poszłam na te badania 😑 niby spoko bo nie ma spadku. Objawy mam takie same od początku. Tylko się zestresowałam :(
 
reklama
Cześć i czołem, dziś 6+6 😊 Jutro zaczynamy 8 tydzień! Jak to pięknie brzmi 😁 Ostatnio jestem w wielkim niedoczasie, nawał pracy, załatwianie papierkologii z budową domu.. Także mniej mnie tu, ale staram się Was czytać i lajkować jak tylko mogę 😇

Mdłości dalej brak, za to od tygodnia pojawił się ból piersi 😁 No i mogłabym leżeć w łóżku cały dzień 😂 A pomyśleć, że kiedyś byłam tak aktywna.. :D

Wczoraj miałam konsultację z endo i znowu mi podniosła letrox - 6x 75 i 1x 50. Także zobaczymy czy tsh spadnie, a ft4 będzie utrzymywać się wysoko.

Trzymam kciuki za wszystkie kobietki dziś wizytujące 👌
 
Do góry