reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny,
Wróciłam po wizycie tak późno, że padłam od razu to już Wam nic nie pisałam.
Dziś pokaże Wam moje maleństwo ❤️
Kropek to już nie jest 😂
Maluszek ma 2,4 cm 😍
Według OM 9+4
Według Usg 9+1
Krwiak się sporo wchłonął. Dalej mam leżeć, ale został tylko mały krwiak więc najgorsze niebezpieczeństwo za nami.
Jestem taka szczęśliwa 🥰 :D


Zobacz załącznik 1255655
jej jaki śliczny🥰🥰🥰🥰
 
Cześć, u mnie dzisiaj 7+4. Po pierwszej wizycie u lekarza już całkiem szybko czas mi mija.
Dzisiaj w nocy, przewracając się z boku na bok dostałam takiego uczucia kolki w boku, aż oczy mi się same otworzyły 😳 miewacie czasem takie uczucie? Fakt szybko przeszło ale trochę się wystraszyłam w pierwszej chwili.
A poza tym, życzę Wam spokojnych świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnej atmosferze 🙂 wszystkiego dobrego! 🐤🐣
tak znam to doskonale w pierwszej ciąży miałam zdarzało się też bez ciąży ale rzadko. Teraz jak się zapomnę to koniec ból okropny jakby rozrywalo.
 
Hej Dziewczynki
Zdrowych spokojnych Świąt dla Was 😘😘😘
Ja mam dzisiaj średni dzień. Wczoraj miała przykra sytuację z teściem. Ogolniebnasze stosunki są dość napięte (ale to już bardziej na prywatny wątek) nie czuje się tam dobrze i najchętniej zostałabym w domu dla spokoju maluszka i mojego. Bo niby czemu mam robić tak żeby to oni byli zadowoleni... Ciężka sytuacja szkoda że nie mogę się wam wyżalić
Nienawidzę u kogoś siedzieć na siłę... Współczuję relacji z teściami. Nie masz możliwości jednak jutro nie jechać? Spędzić ten czas u siebie? Ech bo to człowiek nawet się nie cieszy z tych świąt jak musi tak na siłę u kogoś, na pokaz ;(
 
reklama
Nienawidzę u kogoś siedzieć na siłę... Współczuję relacji z teściami. Nie masz możliwości jednak jutro nie jechać? Spędzić ten czas u siebie? Ech bo to człowiek nawet się nie cieszy z tych świąt jak musi tak na siłę u kogoś, na pokaz ;(
dziękuję ze pytasz Basiu. Po wczorajszej sytuacji tak mk ciśnienie skoczyło tak się powylam nie mogłam się uspokoić i siły od razu dostałam także jest jakiś plus. Dzisiaj fizycznie nawet ok głowa mnie boli i oczy mam popuchniete jak sobie o tym przypomnę to znowu łzy mi napływają więc już nie myślę.
Teraz liczy się dzidziuś i spokój więc ja nigdzie nie jade nie będę kurde całych świat zagryzac zębów i płakać w łazience (normalnie taka nie jestem ale te hormonu kompletnie mną zawladnely serio aż się wkurzam na siebie nie musi mi ktoś dodatkowo dowalac z tego powodu) rozmawialam już z synkiem wytłumaczyłam. Uzgodniliśmy że oni podjada dzisiaj z mężem podrzucić sałatkę bo ja obiecałam że zrobię i jutro też pojadą na parę godzin. Ja w tym czasie sobie odpocznę.
 
Do góry