reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

No moj synek chciał by byly bliźniaki 🥰🥰🥰kiedyś jak z nim rozmawialiśmy to nie chciał rodzeństwa a teraz bardzo sie cieszy nawet brzuszek przytula i zawsze pyta czy dzidzia sie wyspała czy dzidzia najedzona i w ogóle mega jestem z niego dumna 🥰🥰🥰
No u nas bylo podobnie jak drugi siedzialbjeszcze w brzuchu.. ale dzis zaskoczyl mnie bo jak wrocilam z pracy to przyszed sie poprzytulac :) i nawet zapytal jak sie czuje :D szok.
 
reklama
a coś kojarzę ze baralam ten mam dha premium. Zmieniłaś teraz? Kurcze też wolę coś lepszego. Mogłabyś cyknąć fotkę tych witamin może zmienię. To wszystko razem lykasz? A dha?
Nie brałam mamadha nigdy. To chyba mnie z kim pomyliłaś może ;)

To wszystko co poniżej biorę. Jod jest na receptę. Przepisał mi endokrynolog bo nie chciał, żebym supli brała tylko coś co ma status leku. Ale jak pokazuje opakowanie to ginekolodzy też mi to przepisywali ;)
Dha nie biorę. Nikt nie kazał. W rekomendacjach PGT chyba też nie ma. Muszę sprawdzić [emoji848]


IMG_20210402_163627.jpeg
 
Mnie nastraszył mój gin ze poronienia mogą byc przez infekcje. Znowu koleżanka mowila ze nie miala żadnych wymazów na początku ciązy ani jednej ani drugiej. Przed ciąża przeleczylam się i globulkami i antybiotykiem bo wtedy po poronieniu gin stwierdził ze jest jakas infekcja chociaż ja nic kompletnie żadnych objawów nie czułam ;/ dlatego teraz to mnie niepokoi.
Infekcja mogła Ci się zrobić od samego poronienia. Bo mi tak ginekolog mówił, że dłużej się krwawi po poronieniu i może się coś przypałętać bo krew to świetna pożywka dla bakterii...
Więc może u Ciebie ta kolejność przyczynowo-skutkowa jest odwrotna i nie ma się czym martwić ;) Mam taką nadzieję i trzymam kciuki za to ;)
 
No tak ogólnie to chodze sama, żeby nie było :p
Ja się boję konkretnie prenatalnych, tego momentu gdzie lekarz patrzy w monitor i nic nie mówi. Na USG piersi często tak miałam że czasem dopiero po kilku minutach się pierwszy raz odzywali- dla mnie katorga.
Jak już się mam meczyc to niech się ten chłop męczy ze mną. No i gdyby coś wyszło nie tak, tfu tfu, nie chce być wtedy sama po prostu.
oj wiem co czujesz ja na USG piersi od razu pytam bo ta właśnie cisza jak się gapia jezu same czarne scenariusze mam przed oczami
 
Nie brałam mamadha nigdy. To chyba mnie z kim pomyliłaś może ;)

To wszystko co poniżej biorę. Jod jest na receptę. Przepisał mi endokrynolog bo nie chciał, żebym supli brała tylko coś co ma status leku. Ale jak pokazuje opakowanie to ginekolodzy też mi to przepisywali ;)
Dha nie biorę. Nikt nie kazał. W rekomendacjach PGT chyba też nie ma. Muszę sprawdzić [emoji848]


Zobacz załącznik 1255475
bardzo dziękuję też ta wit D używamy dla rodziny.
te witaminy każdej są zalecane czy że względu na tromofilie muszis zabrać te metyle?
 
Hej, jestem po pierwszym usg, 7+3 wg OM, wg Usg 7 tydzień, zarodek wyglada książkowo ale niestety nie było akcji serca...pani doktor powiedziała że szanse są 50/50,albo ciąża obumarła na dniach albo coś bicie serca przysłoniło... zrobiłam betę i czekam na wyniki, niestety ustąpiły mi objawy, wczoraj piersi bardzo bolały, dziś w ogole...ehh niestety będę się pewnie żegnać z Wami, trzymam kciuki za wasze dzieciątka
Ile mm ma zarodek dokładnie ? Nie poddawaj się jeszcze ! Wszystkie tu będziemy czekać na dobre wieści od Ciebie 🤗✊✊
 
Jeju Dziewczyny to co się ze mną dzieje od wczoraj wieczór to jakaś masakra. Myślałam se wczoraj się przesililam ale dzisiaj czuje się tak samo jak flak. Nie mam siły na nic boli mnie głowa czuje się mega słaba... Nie wiem czy gdzieś na swieta pojedziemy nie mam sił. Mój syn bajki ogląda nawet nie miałam siły z nim pograć. Martwię się wcześniej tak nir miałam nie to że jestem zmęczona czy senną ja jestem bez życia słaba na maxa
 
Ja też mutacja mthfr. Nie znalazłam na internecie żadnej mieszanki dla ciężarnych, żeby były w składzie tylko metyle. Aż sobie wygooglowałam Twoje suple bo jak bym coś znalazła z dobrym składem to by było super ;)


Tylko te witaminy, które napisałaś to jest seria na noc i na dzień. I wychodzi 5 tabletek dziennie. Ja nie dam rady tyle bo biorę tyle leków, że każda tabletka już mi staje w gardle :(
Naprawdę bierzesz 5 tabletek dziennie ? 🤔 Wow! Chyba, że ja coś źle czytam
Tak, biorę 5 kapsułek + d3 i kwasy omega 3 😁 Sporo, ale akurat mnie to nie przeszkadza. Rozplanowałam sobie system przyjmowania supli i jest ok :)
 
reklama
Nie brałam mamadha nigdy. To chyba mnie z kim pomyliłaś może ;)

To wszystko co poniżej biorę. Jod jest na receptę. Przepisał mi endokrynolog bo nie chciał, żebym supli brała tylko coś co ma status leku. Ale jak pokazuje opakowanie to ginekolodzy też mi to przepisywali ;)
Dha nie biorę. Nikt nie kazał. W rekomendacjach PGT chyba też nie ma. Muszę sprawdzić [emoji848]


Zobacz załącznik 1255475
DHA są w rekomendacjach PTG dla ciężarnych 😊
 
Do góry