reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny czy miała któraś z was zapalenie pęcherza w ciąży? Jestem w 6tc+6dni .Czy to jest niebezpieczne? Jak sobię z tym poradziłyście?
Zaczęłam jeść żurawine ale nie wiem czy sama pomoże. Dzwonię do gin ale nie odbiera [emoji45]
 
Hej dziewczyny, czytam Was ale nie mam jakoś weny do pisania. Tzn mam dobry humor, dobrze się czuje ale jakoś chwilowo pochłaniają mnie inne zajęcia 😉
Dzisiaj wyszło, że święta zostajemy w domu bo moj mąż ma problem z zatokami, a przy okazji węchem, no i lekarz dopiero podejmie decyzję czy będą testy czy antybiotyk (dodam, że mój mąż ma zapalenie zatok min raz w roku 🙄). W każdym razie dla spokoju wewnętrznego bedziemy siedzieć w domu 🙂
 
Hej, jestem po pierwszym usg, 7+3 wg OM, wg Usg 7 tydzień, zarodek wyglada książkowo ale niestety nie było akcji serca...pani doktor powiedziała że szanse są 50/50,albo ciąża obumarła na dniach albo coś bicie serca przysłoniło... zrobiłam betę i czekam na wyniki, niestety ustąpiły mi objawy, wczoraj piersi bardzo bolały, dziś w ogole...ehh niestety będę się pewnie żegnać z Wami, trzymam kciuki za wasze dzieciątka
 
Hej, jestem po pierwszym usg, 7+3 wg OM, wg Usg 7 tydzień, zarodek wyglada książkowo ale niestety nie było akcji serca...pani doktor powiedziała że szanse są 50/50,albo ciąża obumarła na dniach albo coś bicie serca przysłoniło... zrobiłam betę i czekam na wyniki, niestety ustąpiły mi objawy, wczoraj piersi bardzo bolały, dziś w ogole...ehh niestety będę się pewnie żegnać z Wami, trzymam kciuki za wasze dzieciątka
Mam nadzieje, ze wszystko skonczy sie pomyslnie 🤞🤞
 
reklama
U mnie pogoda okropna, zimno i pada cały dzień 🌧️
strasznie się pokłóciłam z partnerem, moje drugie szczepienie na covid przesunęli na środę - on twierdzi, że absolutnie nie powinnam się szczepić, a ja mimo wszystko się zdecydowałam. I bądź tu mądry 😟, ciche dni mnie czekają
A co radzi Twój lekarz prowadzący ?

Ja bym się nie zdecydowała, nie ma badań na kobietach ciężarnych. A teraz jesteśmy w tym najbardziej niebezpiecznym okresie gdy kształtują się narządy :(
 
Do góry