reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja miałam ambitne plany ze sprzątaniem na dzisiejszy dzień a zdążyłam pozałatwiać do południa pare spraw w mieście, zrobić obiad i pranie, chwile pobawić się z Synem i niestety dopadła mnie senność, wiec zrobiłam sobie drzemkę 😞 właśnie wstaję i idę choć trochę posprzątać. W pierwszej ciąży byłam senna ale ok 20 godz., a w tej muszę czasami się położyć w ciągu dnia po pracy. Mam nadzieje, że mi to przejdzie 😀
 
reklama
Łączę się w bólu. Też się męczę strasznie.
Nie myślałam że tak mi spadnie wydolność.
Oj mam tak samo. Krótkie spacery męczą, czynności domowe też...
A właśnie niedawno zaliczyłam pierwsze wymioty i teraz to już w ogóle bez życia.
Ja miałam ambitne plany ze sprzątaniem na dzisiejszy dzień a zdążyłam pozałatwiać do południa pare spraw w mieście, zrobić obiad i pranie, chwile pobawić się z Synem i niestety dopadła mnie senność, wiec zrobiłam sobie drzemkę 😞 właśnie wstaję i idę choć trochę posprzątać. W pierwszej ciąży byłam senna ale ok 20 godz., a w tej muszę czasami się położyć w ciągu dnia po pracy. Mam nadzieje, że mi to przejdzie 😀
Też mam nadzieję, że przejdzie. 🤗 Nadzieja umiera ostatnia ;)
 
Dostałam dzisiejsze wyniki. Ft 4 wychodzi trochę za niskie patrząc na sugestie laboratorium. Co to może oznaczać ? 🤔
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-03-27-17-51-05-626_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-03-27-17-51-05-626_com.android.chrome.jpg
    177,8 KB · Wyświetleń: 67
Rety dobrze, ze Ci pomagaja te biologiczne. Mam pacjentki i pacjenta z rzs.. juz maja takie zmiany masywne:( najgosze sa dlonie.. niektorzy to juz jak cyborgi ,endoproteza na endoprotezie, ale mowia ze to inne zycie.. ale endo protezoplastykapaliczow to jeszcze baaaardzo odlegna rzecz :(
@Jotka_ Ja też właśnie najbardziej mam zmiany na dłoniach ☹️ miałam też gorszą rękę operowaną . Wycinali mi wtedy te wysięki . Tylko przez te ręce widać że mam rzs no i nie ukrywajmy stopy ☹️haluksy jak haluksy ale za ręce długo przeszywał mnie wstyd . Chowałam w rękawach itp ale to za młodu bo nie ukrywajmy ludzie bywają bezlitośni. Później się z tym pogodziłam.
 
Zgadzam się w 100%, że ciąża najważniejsza, przy chorobach towarzyszących lepiej dmuchać na zimne. Ale są osoby jak ja, na samozatrudnieniu. Nie ma opcji żeby mnie ktoś zastąpił. poza tym mając własną działalność i zniknięcie na 1,5 do 2lat będzie równoznaczna z zaczynaniem od nowa. Jeżeli ciąża nie będzie zagrożona to zamierzam pracować, bo w sumie nie mam alternatywy🤪 w każdej ciąży pracowałam do ok. 5mca, potem już musiałam iść na wolne. A wracałam też jak córka miała 5,5mca z tym że nie na pełny wymiar godzin. Ale mam koleżankę, która pracowała, słuchajcie, do 37tc😱 tydzień odpoczęła, spakowała torbę i poszła do szpitala na CC. Po mcu od porodu wróciła do pracy. Zatrudniała dwie asystentki, więc w sumie się nie dziwię. Moja fryzjerka też mówiła że po 3tyg od porodu już klientów przyjmowała. Któraś z Was zamierza pracować też dłużej w ciąży?
@Smaily wiesz u Ciebie inna sytuacja , ale i tak podziwiam wszystkie pracujące kobietki w ciąży. Myślę , że jak ja bym miała zdrową ciąże i warunki w pracy przyjazne to też bym chodziła bo czemu by nie. No ale ani jedno ani drugie.
 
Nie, nie leczę . Jakiś czas temu brałam eutyrox na obniżenie TSH bo miałam powyżej 3. Później wynik się unormował i nie musiała już nic zażywać
Podejrzewam, że powinnaś brać dalej. Wynik tsh to jedno, a wolne hormony to drugie. Najlepiej skonsultuj się pilnie z endokrynologiem :)
 
reklama
Do góry