reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej, witam się z Wami po paru dniach bycia jedynie obserwatorką z zewnątrz :)
W środę poszłam do ginekologa ze skurczami podbrzusza i okazało się, że to upragniona ciąża... Byłam bardzo zdziwiona, bo moje cykle były bezowulacyjne przez ostatnie kilka miesięcy, a nasienie męża też pozstawiało wiele do życzenia. Wg lekarki to 6 tydzień.
Mam nadzieję, że znajdę tu dużo cennych porad, bo moja wiedza na temat ciąży jest nieznośnie niewielka...
Witaj 😍 widzisz jakie zycie jest przewrotne! Bardzo sie ciesze ,ze jestes z nami. Pytaj ,gdy potrzeba! Napewno chetnie podpowiemy
 
reklama
Wczoraj wieczorem dostałam różowe plamienie które później miało kilka kropel krwi🥺starałam się nie panikować ale i tak sie pobeczałam jak bóbr ☹️zjadłam kolacje i położyłam się spać. Obudziłam się w nocy na siku i wszystko było w porządku i czysto, Potem nad ranem i też ok. Leże cały czas. Myślę , że może za dużo wczoraj się poruszałam i dlatego. Albo poprostu mam słabe naczynka i mi pękło jakieś od powiekszania się macicy. No albo za mało progesterobu albo poprostu zmęczenie. Dziś na 16:10 mam wizyte to zapytam lekarza o wszystko. Mam nadzieję , że wszystko jest ok. Objawy dalej są , Cycki chcą mi wybuchnąć , sikam co chwilę, dalej mam zachcianki na muss z jabłek i zupke szpinakową 😂 na zapach papierosów reaguje mdłościami i nawet ba zapach perfum mojego męża które tak uwielbiałam. Miłego dnia , odezwę się po wizycie. Buziaki dziewczyny ❤
czekamy na wizytę ale te kilka krople właśnie mogło świadczyć że jakieś naczynko pękło wszystko się rozpulchnia. Zobaczysz będzie ok😘😘😘
 
Witam Was serdecznie dziewczynki .
Chcialabym do Was dołączyć, wprawdzie jeszcze nie robilam testu ale miesiaczka spóźnia się juz 9 dni odczuwam od 4 dni czasami bóle podbrzusza jak na @ oraz mrowienie w piersiach.
Ostatnia @ miałam 18.02 i do teraz nie dostałam kolejnej średnio moj cykl to 28-30 dni zawsze regularnie .
W tym miesiącu kilka razy odbyłam z moim M stosunek bez zabezpieczenia wiec wszystko wskazywało by na to ze to ciąża a ja dalej zwlekam z zrobieniem testu ,chyba przez te bóle podbrzusza które czasem się pojawiają.
 
Witam Was serdecznie dziewczynki .
Chcialabym do Was dołączyć, wprawdzie jeszcze nie robilam testu ale miesiaczka spóźnia się juz 9 dni odczuwam od 4 dni czasami bóle podbrzusza jak na @ oraz mrowienie w piersiach.
Ostatnia @ miałam 18.02 i do teraz nie dostałam kolejnej średnio moj cykl to 28-30 dni zawsze regularnie .
W tym miesiącu kilka razy odbyłam z moim M stosunek bez zabezpieczenia wiec wszystko wskazywało by na to ze to ciąża a ja dalej zwlekam z zrobieniem testu ,chyba przez te bóle podbrzusza które czasem się pojawiają.
Ja ostatnia miesiączkę miałam 12 lutego. Pierwszy test robiłam tydzień po dacie spóźnionej miesiączki bo też jakoś nie byłam przekonana 😜 zrobiłam jeden z rana i wyszła bardzo cienka druga kreska , stwierdziłam że nie chce mi się bawić tymi testami i pojechałam na krew. U Ciebie już 9 dni spóźnienia więc test powinien już raczej rzetelnie pokazać wynik 😁 trzymam kciuki !
 
Mam pytanie do dziewczyn które już powiedziały w pracy o ciąży, od wczoraj chce to zrobić, ale wstydzę się, nie będę ukrywać, brakuje mi odwagi, bo wiem że szef będzie bardzo niezadowolony, w mojej poprzedniej ciąży mi nawet wyrzuty robił że muszą kogoś szukać na moje miejsce... Fakt że się skończyło jak skończyło i w sumie tylko 2 tyg nie było mnie w pracy. Chodzi o to że dostaję coraz to nowsze projekty, a na pewno nie zrobię już niektórych... Myślałam jeszcze czy nie iść na l4 bo mnie te mdłości mega męczą.
Jak to zrobiłyście? Prosto z mostu?
 
Witam Was serdecznie dziewczynki .
Chcialabym do Was dołączyć, wprawdzie jeszcze nie robilam testu ale miesiaczka spóźnia się juz 9 dni odczuwam od 4 dni czasami bóle podbrzusza jak na @ oraz mrowienie w piersiach.
Ostatnia @ miałam 18.02 i do teraz nie dostałam kolejnej średnio moj cykl to 28-30 dni zawsze regularnie .
W tym miesiącu kilka razy odbyłam z moim M stosunek bez zabezpieczenia wiec wszystko wskazywało by na to ze to ciąża a ja dalej zwlekam z zrobieniem testu ,chyba przez te bóle podbrzusza które czasem się pojawiają.
Podziwiam Cie ja juz bym wysikala pol apeki🤣😂
 
Mam pytanie do dziewczyn które już powiedziały w pracy o ciąży, od wczoraj chce to zrobić, ale wstydzę się, nie będę ukrywać, brakuje mi odwagi, bo wiem że szef będzie bardzo niezadowolony, w mojej poprzedniej ciąży mi nawet wyrzuty robił że muszą kogoś szukać na moje miejsce... Fakt że się skończyło jak skończyło i w sumie tylko 2 tyg nie było mnie w pracy. Chodzi o to że dostaję coraz to nowsze projekty, a na pewno nie zrobię już niektórych... Myślałam jeszcze czy nie iść na l4 bo mnie te mdłości mega męczą.
Jak to zrobiłyście? Prosto z mostu?
Ja póki co nie mówię, bo nie jestem pewna jak długo będę w stanie chodzić do pracy. Stwierdziłam, że dam im znać jak będę zmuszona iść już na L4. Mam nadzieję, że Szef Cię zrozumie :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn które już powiedziały w pracy o ciąży, od wczoraj chce to zrobić, ale wstydzę się, nie będę ukrywać, brakuje mi odwagi, bo wiem że szef będzie bardzo niezadowolony, w mojej poprzedniej ciąży mi nawet wyrzuty robił że muszą kogoś szukać na moje miejsce... Fakt że się skończyło jak skończyło i w sumie tylko 2 tyg nie było mnie w pracy. Chodzi o to że dostaję coraz to nowsze projekty, a na pewno nie zrobię już niektórych... Myślałam jeszcze czy nie iść na l4 bo mnie te mdłości mega męczą.
Jak to zrobiłyście? Prosto z mostu?
Hej, ja musiałam, ze względu na to, że nie mogłam robić wszystkiego. Ciężarne mają inne ograniczenia. Też nie chciałam nikomu mówić, w końcu to tylko test. Ale powiedziałam, prosto z mostu, że bardzo prawdopodobnie jestem w ciąży 🤭 u mnie problemów nie robią i same wysyłały mnie na l4 bo poniekąd im wytłumaczyłam, że u mnie sytuacja może być różna.
 
Do góry