reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dobrze ze zapytałam, bo już chciałam opierdzielic co ona mi tu daje xD
Dostałaś z nfz czy prywatnie? I jak prywatnie to dużo płaciłaś?
He to jest standardowy pakiet ;)
Hiv można się zarazić przez ślinę, albo w jakimś punkcie medycznym więc muszą to sprawdzić ;)

Nic nie płaciłam bo mam pakiet z pracy w Luxmedzie i tam mam wszystkie badania za darmo ;)
Ale parę stów na pewno wyjdzie. Może z 5-6
Jak sprawdzałam w styczniu Hbs i HCV to tylko te dwa badania wyszły 150 zł. Bo mi kazali je zrobić do szpitala.
 
U mnie 5+2 był tylko maciupeńki pęcherzyk ciążowy GS 3 mm. Także u Ciebie jest super jak na ten etap 😁

Hej, witamy. Ale super 😁
Jednojajowe czy dwu? Opowiedz nam coś więcej. Masz zdjęcia? ;)

Spoko. Rozumiem.
To zbierz tylko listę i wyślij do @Ces ;) my to ogarniemy dalej.
2 jajowe 😊zdjęcia mam ale w samochodzie wiec nie tym razem 😊ale! 31.03 będą już niwe fotki😊dzieciaczki maja 11 i 12 mm na wczoraj 😊pięknie biją im serducha😊tylko ja się coraz gorzej czuje 😂jak mdłości ciut odpuściły to brzuch nie daje za wygrana, No i tak w kółko 😒
 
Ja jeszcze nie mam, w poniedziałek idę dopiero na pierwsze usg ale dobrze, że przypominasz w których tygodniach trzeba je wykonać :) to są badania w krwi prawda? bo ja jeszcze nie doinformowana jestem w tej kwestii..
to jest USG, na którym sprawdza się przezierność karkową. Ja mam jeszcze oprócz tego badanie z krwi pappa. 10 lat temu tego z krwi nie miałam. Nie wiem, czy dlatego że nie było, czy dlatego, że byłam młodsza. Teraz mam 37 lat.
 
Słyszałam, że lekarze mają prowizje z zapisów. I jeśli lekarka już teraz Ci o tym wspomina i mówiła, że można u niej zrobić? To ja bym wtedy była ostrożna i chyba bym nie słuchała jej zaleceń. No chyba, że jej ufasz ;)
Nie odczułam żeby mnie namawiała, raczej przestawiła mi po kolei jak to wygląda z prenatalnym, jaki % które mniej ktore bardziej dokladne i jakie mamy opcje ):)
 
reklama
Też tak mam, większość czasu bez energii ale jak już mam skok to mogłabym góry przenosić 😆 wraca mi chyba apetyt, ostatnie 2 tygodnie nie jadłam prawie nic a dziś pochłaniam wszystko co mam pod ręką 😆
Jezu ja dzisiaj tez, na zmianę słodkie ze słonym, aż brzuch mnie boli 😂😂
 
Do góry