reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, dostałam krwawienia jak na okres. Ale oprocz tego nie mam zadnych boli ani nic Jestem teraz sama w domu i nie mam jak pojechać do szpitala.ewentualnie sama ale w tej sytuacji nie wiem czy dalabym rade prowadzić samochód. Czy z tym mogę zadzwonić na 112??
 
reklama
Dziewczyny, dostałam krwawienia jak na okres. Ale oprocz tego nie mam zadnych boli ani nic Jestem teraz sama w domu i nie mam jak pojechać do szpitala.ewentualnie sama ale w tej sytuacji nie wiem czy dalabym rade prowadzić samochód. Czy z tym mogę zadzwonić na 112??
Najlepiej jak byś zadzwoniła do swojego lekarza
 
dziewczyny a jak u mnie na usg byl pecherzyk ciazowy GS 1.07cm w 5t0d a nie ma jeszcze zoltkowego to mam sie martwic? lekarz nic nie mowil ze cos nie tak ale ja sie martwie.
jak u was w tym czasie wygladalo na usg?
Ja w 5t1d miałam pęcherzyk 1,29 cm, a 5t4d już miałam pęcherzyk żółtkowy, malutki zarodeczek i było widać bijace serduszko 😍
 
Najlepiej jak byś zadzwoniła do swojego lekarza
Problem w tym ze nie mam jeszcze swojego lekarza. wczesniej mialam przykre wspomnienia z ginekologami i nie mam kogoś konkretnego.. A z racji ciąży wizytę mialam miec dopiero za 2 tyg bo wtedy byłoby cos wiadomo dopiero...i mieliśmy z partnerem wybrać jakiegoś prywatnie.
 
Problem w tym ze nie mam jeszcze swojego lekarza. wczesniej mialam przykre wspomnienia z ginekologami i nie mam kogoś konkretnego.. A z racji ciąży wizytę mialam miec dopiero za 2 tyg bo wtedy byłoby cos wiadomo dopiero...i mieliśmy z partnerem wybrać jakiegoś prywatnie.
Aha rozumiem najlepiej jak byś jutro poszła prywatnie do kogoś ja nie wiem czy z tym karetka do ciebie przyjedzie ale zawsze możesz zadzwonić zapytać
 
Dziewczyny, dostałam krwawienia jak na okres. Ale oprocz tego nie mam zadnych boli ani nic Jestem teraz sama w domu i nie mam jak pojechać do szpitala.ewentualnie sama ale w tej sytuacji nie wiem czy dalabym rade prowadzić samochód. Czy z tym mogę zadzwonić na 112??
Zadzwoń , dopytaj. Jeśli nie to poproś kogokolwiek o podwozke do szpitala w ostateczności chociażby Uber.
 
reklama
Witam się w 6t5d 😉 Jestem pełna obaw😞 Byłam już u gin w 4 tygodniu na wszelkie usg było za wcześnie ale musialam po zwolnienie bo mam prace fizyczna i nocna....pracodawca nie jest mi w stanie zapewnić bezpiecznej pracy🤰 Wizyte u mojej pani gin mam dopiero 9 kwietnia a na domiar złego siedze na kwarantannie w domu bo wyszedł mi pozytywny wynik covid😡😡 Mam nadzieje że nie wpłynie to na moją fasolke i wszystko będzie ok....ale chyba oszaleje z tej niepewności😰😰
Hej dziewczyny, ale dużo piszecie . Nie nadrobiłam wszystkiego. Dziś odebrałam wynik z kolejnej bety :
17.03 - 93,93
19.03 - 243,05
23.03 - 1065,44
Jak myślicie, czy te przyrosty są dobre ?
Tak
 
Do góry