reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Tak chyba muszę coś wymyślić, przejdę się do sklepu i kupię owoców, może rzeczywiście te koktailje będą lepsze i będę sucharkami zagryzać. Jeszcze banany mi przechodzą i lody nesqik, tu aż mi się humor poprawia hehe😄
Wiem ze super niezdrowe, ale spróbuj coś McDonalds jesli masz mozliwosc- frytki albo kurczak burger ;) Na mnie i męża zawsze ich frytki działały przeciwymiotnie :d Na najgorszym kacu pomagały jak złoto ;)
 
reklama
Ja się już martwię ale będę spokojna może za wcześniej jeszcze żeby było widać . Za dwa tygodnie się wszystko okaże
Ja też się martwiłam że pęcherzyk jest za mały, że ciąża się nie rozwija ale dzięki dziewczynom tu na forum zmieniłam podejście i jestem bardziej pozytywna. Uświadomiłam sobie ze każda ciąża jest inna i u jednej będzie dużo widać już w 5 tygodniu a u drugiej dopiero w 7. Ja mam kolejna wizytę 31 i mam nadzieję że zobaczę już serduszko. :) jeśli kiedyś będzie mi dane być w kolejnej ciąży to napewno nie pójdę do lekarza tak szybko, będe cierpliwie czekać :)
 
Hej jesli dobrze kojarze, to Ty tez mieszkasz w Uk?
Ja jak mialam ostatnio rozmowe z ta a'la polozna, mowila ze wysla mi listem zaproszenie na usg miedzy 10-13tyg, a pierwsze spotkanie z polozna bede miec dopiero w 16tyg..
Tak mieszkam w UK 😉

Ja nawet nie mam telefonicznej rozmowy z położna tylko spotkanie w 10 tygodniu, a usg nie mam ustalonego jeszcze. No taki głupi system, ale co zrobić. 😉Pozdrawiam
 
Ja po rozmowie z lekarzem, sama wspomniałam mu że lepiej poczekać z wizytą na po świętach ale ten że przecież już coś powinno być widac i podlece w przyszłym tygodniu, mam jeszcze dzwonić , ale pewnie przyjmie mnie w czwartek [emoji4]
No ciekawe czy coś będzie widać w końcówce 6 tygodnia ,
Ale z drugiej strony dobrze sprawdzić co tam słychać przed świętami bo wyjeżdżamy i będę spokojniejsza [emoji4]
 
Ja zawsze każde krwawienie sprawdzałam i szłam na izbę przyjęć. Generalnie ale to moje zdanie każde krwawienie trzeba sprawdzić
A masz jakieś leki na podtrzymanie?Jesli tak to bierz jak lekarz zalecił. Weź nospe i do łóżka. Jeśli krwawienie się nasili to na izbę przyjęć. Ja mam od początku krwawienia/ plamienia ale wszystko jest ok, biore progesteron dopochwowo wiec to może być sprawca zamieszania. U Ciebie może być również krwiak i to zupełnie normalne i może się po prostu oczyszczać.
 
a propos swojskich przetworów, nie pijcie mleka prosto od krowy, tak samo serów, twarogów itd. Tak mi się przypomniało. Mąż mi kupił na targu eko taki twarożek i już miałam zjeść i pytam, ej a oni pasteryzuja mleko? Zadzwonił tam i powiedzieli, że nie. Więc lepiej unikać "swojskich" mlecznych przetworów. Chodzi o listerioze oczywiście.

Ale to miłe być tak zaopiekowania, prawda? ❤️
Tak zrobiło mi się miło na sercu❤ twarożków itp nie przywiozły bo nue ma już krowy ale za to pyszny sernik z kruszonka😍😍😍😍mniam to był klucz wizyty 😁😁😁😊
 
reklama
Ja też się martwiłam że pęcherzyk jest za mały, że ciąża się nie rozwija ale dzięki dziewczynom tu na forum zmieniłam podejście i jestem bardziej pozytywna. Uświadomiłam sobie ze każda ciąża jest inna i u jednej będzie dużo widać już w 5 tygodniu a u drugiej dopiero w 7. Ja mam kolejna wizytę 31 i mam nadzieję że zobaczę już serduszko. :) jeśli kiedyś będzie mi dane być w kolejnej ciąży to napewno nie pójdę do lekarza tak szybko, będe cierpliwie czekać :)
Najgorzej to czekanie ... ja teraz dwa tygodnie ale to będzie wieczność dla mnie
 
Do góry