reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

No wlasnie też mi to przeszło przez myśl @Mag... kurde :/ ale nie zmienia faktu to że czuję się wzdeta niekiedy, bulgocze, czasami zaparcia albo w drugą stronę- idzie oszaleć ... humor dziś też coś mało ciekawy 😒
 
reklama
No wlasnie też mi to przeszło przez myśl @Mag... kurde :/ ale nie zmienia faktu to że czuję się wzdeta niekiedy, bulgocze, czasami zaparcia albo w drugą stronę- idzie oszaleć ... humor dziś też coś mało ciekawy 😒
kamienie w woreczku często powodują wzdęcia i problemy z zoladkiem. A nie zjadłaś nic tłustego?
 
Hej dziewczyny w 5+6. Tak czytałam Wasze wpisy i aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam wiadomość od @Parsley trzymaj się kochana, bardzo mi przykro 💓


Ja dzisiaj dostałam wiadomość, że jestem umówiona na pierwsze spotkanie z położna na 20 kwietnia ( i to sama rozmowa wstępna bez żadnych usg). Będę wtedy na początku 10tygodnia i tak sb myślę, że to przykre, że nie traktują nas poważnie w początkowych fazach ciazy. No ale tak jak wspominałam 3 kwietnia idę prywatnie na usg, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok.

Dzisiaj czuje się śpiąca od rana, w pracy to normalnie zasypiam przy biurku.

Miłego dnia kochane
Hej jesli dobrze kojarze, to Ty tez mieszkasz w Uk?
Ja jak mialam ostatnio rozmowe z ta a'la polozna, mowila ze wysla mi listem zaproszenie na usg miedzy 10-13tyg, a pierwsze spotkanie z polozna bede miec dopiero w 16tyg..
 
Próbuj jeść cokolwiek, naprawdę. Pytałam o to lekarza, po prostu polecił jeść cokolwiek I próbować utrzymać to w żołądku, małe porcje, dużo wody. Może pół płynne rzeczy by ci podeszły? Miałam taki etap że nie byłam w stanie zjeść nic stałego, jedynie jogurty, twarogi, zupy kremy, sok, woda. Na mdłości polecono mi też herbatę mietowo-imbirowa I gumy Pregna Vomi. Herbata mnie jeszcze bardziej podrażniała, a po gumach nie zauważyłam różnicy... Wiem ze to nie brzmi zachęcająco, ale po prostu próbuj zjeść cokolwiek. Płatki z mlekiem. Sucharki, woda. A już znajdziesz jakiś przysmak 😊
Tak chyba muszę coś wymyślić, przejdę się do sklepu i kupię owoców, może rzeczywiście te koktailje będą lepsze i będę sucharkami zagryzać. Jeszcze banany mi przechodzą i lody nesqik, tu aż mi się humor poprawia hehe😄

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi, bo już nie wiedziałam co robić, a mam takie napady głodu ze nie mogę wytrzymać, a co zjem to mi staje w gardle i zaraz mdłości, wymioty. Zauważyłam że imbir jeszcze działa, żuje surowy i jest trochę lepiej.
 
Dziewczyny co wy jecie przy mdłościach? Ja już nie mam pomysłów, wszystko mnie obrzydza, po wszystkim mi niedobrze [emoji3525] a jestem tak głodna...
Ja się przerzuciłam np z pełnoziarnistego chleba na zwykły, jem na śniadanie biały chleb z jakąś chudą szynką, koło łóżka mam wafle ryżowe żeby zagryźć zanim wstanę z łóżka, chrupki kukurydziane nam przekąskę, kisiel, no i przez pierwszy tydzień dzień wchodził mi na obiad tylko rosół z makaronem [emoji85][emoji85] teraz już metoda prób i błędów patrzę poprostu po czym nie wymiotuje [emoji85][emoji85] mdłości się utrzymują ale na szczęście od kilku dni nie wymiotowałam już [emoji85][emoji85][emoji16]
 
reklama
Tak chyba muszę coś wymyślić, przejdę się do sklepu i kupię owoców, może rzeczywiście te koktailje będą lepsze i będę sucharkami zagryzać. Jeszcze banany mi przechodzą i lody nesqik, tu aż mi się humor poprawia hehe😄

Dzieki dziewczyny za podpowiedzi, bo już nie wiedziałam co robić, a mam takie napady głodu ze nie mogę wytrzymać, a co zjem to mi staje w gardle i zaraz mdłości, wymioty. Zauważyłam że imbir jeszcze działa, żuje surowy i jest trochę lepiej.
ka ostatnio prwie caly czas mogę jesc tosty z serem i kanapki z pasztetem
 
Do góry