reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja mam usunięty pęcherzyk. I powiem Wam że z tym bólem to różnie bywa. Ja czekając na operacje usunięcia miałam takie bóle ze nie mogłam właściwie nic zjeść. Pol gerberka i na tym koniec. Ból promieniował mi do prawej łopatki. Przy mocnych atakach ból był nie do wytrzymania. Nospa i tramadol ledwo pomagały. Wzdęcia, zaparcia na porządku dziennym.
prawa strona pod żebrami może być pęcherzyk żółciowy
No wlasnie też mi to przeszło przez myśl @Mag... kurde :/ ale nie zmienia faktu to że czuję się wzdeta niekiedy, bulgocze, czasami zaparcia albo w drugą stronę- idzie oszaleć ... humor dziś też coś mało ciekawy [emoji19]
nic się nie stresuj sama mam kamienie teraz to już chyba jeden da się żyć;)
Nie nie. Ja właśnie nie jadam tłustego raczej ... dlatego nie do końca mi to pasowało ale przeszło przez myśl
 
reklama
Dziewczyny a dostałyście już badania do zrobienia? Teraz czytam skierowanie i trochę się zdziwiłam, bo mam do zrobienia na HCV, HIV, kiła, HBs... Nie biorę narkotyków i miałam tylko jednego partnera w swoim życiu, tak samo on, czy ja musze robić takie badania? Może to jest normalne badanie, a ja się niepotrzebnie oburzam? 😃
Tak 😁 to są obowiązkowe badania w ciazy . Trochę tego jest
 
dziewczyny a jak u mnie na usg byl pecherzyk ciazowy GS 1.07cm w 5t0d a nie ma jeszcze zoltkowego to mam sie martwic? lekarz nic nie mowil ze cos nie tak ale ja sie martwie.
jak u was w tym czasie wygladalo na usg?
 
Ja mam usunięty pęcherzyk. I powiem Wam że z tym bólem to różnie bywa. Ja czekając na operacje usunięcia miałam takie bóle ze nie mogłam właściwie nic zjeść. Pol gerberka i na tym koniec. Ból promieniował mi do prawej łopatki. Przy mocnych atakach ból był nie do wytrzymania. Nospa i tramadol ledwo pomagały. Wzdęcia, zaparcia na porządku dziennym.
ja odkryłam swoje kamienie przy profilaktycznym USG jakieś 5lat temu okazało się że dostałam ich w ciąży nie miałam ani jednego ataku nie chciałam operacji bo jednak woreczek zawsze to trochę ta żółć filtruje a jak jest tendencja do kamieni to i tak się zrobią przy wątrobie. Właśnie że względu na kamienie odwlekalam tak długo ciążę aż trafiłam w lutym do swojej gin która powiedziała że to żaden problem a pęcherzyka bez objawów się nie usuwa (chirurg od razu do szpitala kierował) tak mnie przekonała że zaszliśmy od razu;) póki co jest ok ale ja odkąd się dowiedziałam o kamieniach przeszłam na diete
 
reklama
O ciekwe dzięki za tip. Bo mnie się non stop odbiją mam gazy wzdęcia A wiem że mam kamienie to może być przez to.
Mag nie wiem jak ty ale ja mam np dziwne uczucie ssania pomimo że jem ale nie do ko ca jakby to było z żołądka. Tak po lewej stronie bardziej koło trzustki.
Masakra.
kamienie w woreczku często powodują wzdęcia i problemy z zoladkiem. A nie zjadłaś nic tłustego?
 
Do góry