reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
 
reklama
Tak. Dokładnie taki mam plan.
Ufam mojemu ginekologowi i nie chce zmieniać ns jakiegoś randomowego na NF Z. A z drugiej strony szkoda mi płacić za badania. Dlatego chcę go połączyć.
Czytałam gdzieś ze czasem kobiety chodzą na wizyty prywatnie a badania robią na NFZ by nie doplacac. Rozumiem ze tez tak zamierzasz?
 
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
Podejscie mam jak do tej pory takie samo. Jedyne co to juz sie nastawiam na yo ze tym razem bede musiala rodzic sama. Ze nie bedzie ze mna męża. Bo na listopad na 100% bedzie 4 fala 😁
 
Bardziej się nie izoluje. Staram się dbać o siebie. Zakładam maskę. Zachowuje dystans. Jednak dla zdrowia psychicznego muszę wychodzić z domu bo inaczej bym zwariowała.
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
 
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
Hmm, ja nic nie zmieniłam. Staram się zachowywać ostrożność, chodzę po zakupy spożywcze i to tyle. Ale nie panikuję, bo przed tym wirusem nie da się uciec 🤷‍♀️ 🤷‍♀️
 
Dokładnie. Dlatego zrobienie listy to jedno, ale później jeszcze dać chwilę nowym na poznanie się. Pamiętam z innego forum dziewczyny na spokojnie zamknięty robiły w okolicach połówkowych. Co pozwoliło wyeliminować jedną bardzo toksyczna dziewczynę. Tutaj dziewczyny bardzo szybko chcą zamknięty , jak dla mnie ciut za szybko. Można się poznawać nie wywlekając swoich historii do 10 pokolenia wstecz[emoji6] na samym początku. Ale co kto lubi. A to że będzie zamknięty, nie oszukujmy się nie wyeliminuje ryzyka że coś się nie wydostanie, zwłaszcza że nadal mało się znamy. Po prostu jestem ostrożna i wolę chuchać na zimne. Jeśli kogoś tą analizą uraziłam to sorry taki mamy klimat[emoji6]
a to ja to ja... Zastanawiam. Się tylko czy znam 10 pokolenie wstecz... Ale chyba nie co najwyżej zrobię Wam streszczenie do 4pokolenia😂😉😗
 
Mam straszne. W żadnych z moich poprzednich ciąż w tym z synem donoszoną nie miałam mdłości ani wymiotów. Ta jest hardcorem. Rano czuje się względnie ale od 16 robi się dramat.
Dziś wyjątkowo od rana jest mi niedobrze.
Ta ciąża pod wieloma względami jest zaskoczeniem.

Wy wszystkie się tak cieszcie z ciąży ja już w sumie też chociaż nadal mam dni że myślę "co się dzieje? Jak to sie mogło stać". Ja nie chciałam więcej dzieci miałam wszystko poukładane. Syna super już dużego, poświęcamy mu tak dużo. Kupiłam większe mieszkanie idealnie pod nas 3. Zrobiłam wymarzoną sypialnie A teraz to.

Mam wrażenie że los że mnie zakpił. Kiedyś chciałam mieć dwoje dzieci i staraliśmy się ale po poronieniach juz nie chciałam a potem po prostu tak nam było wygodnie być w 3. Dodatkowo zawsze mówiłam że najgorsze miesiące do rodzenia to listopad i grudzień. I masz .... .

Pewnie wy mnie nie
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
Ja zawsze normalnie się zachowywałam a jak dowiedziałam się ze jestem w ciąży to trzymam maskę na nosie i często dezynfekuje ręce i unikam skupisk ale bez paranoi
 
Podejscie mam jak do tej pory takie samo. Jedyne co to juz sie nastawiam na yo ze tym razem bede musiala rodzic sama. Ze nie bedzie ze mna męża. Bo na listopad na 100% bedzie 4 fala 😁
nawet nie strasz!!!!! Nie wyobrażam sobie rodzic bez męża... Matko ale mnie zestresowałaś
 
reklama
Do góry