reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja 30go i tez juz mnie nosi. Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma jakies dziwne skoki temperatur? Ja od dwoch tygodni mam takie napady zimna, ze gesia skorka na nogach to az mnie boli 🤣 kocyk i sofa najlepszymi przyjaciolmi ostatnio 🙈😂
Mam tak i co wieczór leje sobie ciepła wode do miski i mocze stopy ulga i cieplutko😊potem skarpeciochy i cała noc mi cieplutko😁😇
 
reklama
No niestety dziewczyny trzeba miec to z tyłu głowy. Ja oba porody byla z mezem . A teraz juz teraz mysle i nastawiam glowe ze bede sama.. bo musze byc na to gotowa.. jesli sie uda ze bedzie mogl ze mna byc to cudownie ale jezeli nie to trzeba byc gotowym na te ewentualnosc. Do tej pory na mazowszu można było byc z zona tylko po tescie i od 6cm rozwarcia.. na 2 godziny. Tak mi mowily znajome co rodzily ale od soboty (przez ten lockdown) podobko nie ma juz tej możliwości.
Powiem ci ze mnie to nie przeraża poród bez męża . Ważne żeby wszystko było dobrze . Bardziej żal mi będzie ze mąż jie będzie mógł dziecka zobaczyć
 
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
ja zaczynam odpuszczać juz mi ta izolacja nosem wychodzi. Z tescioami nie widzieliśmy się od października a u moich rodziców byłam od września pierwszy raz teraz na weekend. Zabrałam mojego syna z przedszkola właśnie przez pandemie i przez to że ma za sobą zapalenia płuc chciałam dmuchać na zimne ale szczerze powiem ze już mnie to wkur....
 
ja zaczynam odpuszczać juz mi ta izolacja nosem wychodzi. Z tescioami nie widzieliśmy się od października a u moich rodziców byłam od września pierwszy raz teraz na weekend. Zabrałam mojego syna z przedszkola właśnie przez pandemie i przez to że ma za sobą zapalenia płuc chciałam dmuchać na zimne ale szczerze powiem ze już mnie to wkur....
Ja szczerze nigdy się nie izolowała zawsze wszędzie jeździliśmy . W pracy u mnie tyle osób na produkcji i bardO mało zachorowań. Ostatnio pozytywny wynik miała moja szwagierka gdzie się z nią widziałam i ani nikt z nas nie miał ani jej córka ani mąż gdzie cały czas z nią są . Trzeba Rez trochę na dystans wsiąść ta pandemie bo niektórzy maja wyniki pozytywne a nie maja covida
 
Siemka Was nadrobić teraz to masakra. Już jestem taka głodna a nie wyjde z łóżka dopóki nie nadrobię haha;)
Miłego dnia u nas piękne słońce obiad mam z wczoraj obowiązkowo idę na spacer po śniadaniu;)
 
Hej, witam wszystkie przyszłe mamy:) jestem w 6tym tyg, termin listopad :) mam pytanie, jak radzicie sobie z tematem panującej obecnie pandemii, i 3ciej fali, ja dotychczas funkcjonowałam w miarę normalnie, z zachowaniem zasad, dystans, maska itd itp natomiast nie wiem czy przez ten strach przed zarażeniem się w pierwszych tygodniach, nie popadam w lekka paranoje...jakie są Wasze odczucia? Izolujecie się bardziej niż dotychczas?
Ja się nie izolowałam i nie będę izolować. Nie popadam w paranoje. Odwiedzam normalnie rodziców, dziadków. :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ❤️
Torri, zwolnij, nie forsuj się, staraj się jak najwięcej polegiwac.
U mnie były podobne objawy (co oczywiście nie oznacza, że u Ciebie jest tak samo ☺) i wyszedł krwiak.
Jeśli masz ograniczony dostęp do USG, to może lepiej dmuchać na zimne.
Trzymam bardzo mocno kciuki!
 
Do góry