reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

To jesteśmy 3 na wtorkową wizytę [emoji5] któraś jeszcze?
Tez idę we wtorek . Wiem ze jeszcze wcześniej na serduszko ale chxesz już hyc pod opieka lekarza i usłyszeć ze wszystko dobrze . Naszczescie mój przyjmuje bez zapisów także zawsze mogę iść kiedy chce wiec spoko
 
reklama
@Mimi9065 masz cudną grafikę na profilowym.
Rozumiem, że lubisz góry? My z mężem sporo chodzimy, mąż się wspina. Na razie góry odpadają ale uświadomiłam się, że po owulacji byliśmy w Tatrach. Ja pierwszy raz gdzieś wyżej w zimie . Mam nadzieję, że kiedyś w trójkę będziemy wędrować. ❤️
 
Hej Mamuśki!
Ja dzisiaj w bardzo dobrym humorze, objawów jak zwykle brak. Od wczorajszego wieczoru delikatne ciągniecie w pachwinach, z którego baaaaardzo się cieszę 😀😀😀
ja już po maratonie w kuchni, obiadek na dzisiaj i jutro gotowy.

Aaa i ja mam następne usg w sobotę rano wiec będę chyba pierwsza zdawać relacje jak rozwija się dzidzia 😍🥰
co robiłaś dobrego? Potrzebuje pomysły na 2 dni;))
 
Siemka Laski kurde no 4storny o kawie;) haha a czy jest to jakaś Pani która kawy nienawidzi jak ja?

Matko jak mnie muli aż boje sie jeść. Rano wstaje i jest ok dopóki nie zjem😒😒😒 nie wiem jak obiad ogarne... I brzuch mnie dzisiaj pobolewa w sumie to ten jajnik prawy.

Witam nowe Mamusie 😘😘😘 jak nas tu dużo już się gubię
 
Dziewczyny jeśli nie ma żadnych plamien ani boli mocnych to nie ma się czym martwić ? Poronienie zwiastuje zawsze krwawienie tak?
 
Dziewczyny jeśli nie ma żadnych plamien ani boli mocnych to nie ma się czym martwić ? Poronienie zwiastuje zawsze krwawienie tak?
no chyba tak jak dochodzi do poronienia to musi być krew. Ale jak dzieciakto przestaje się rozwijać to chyba wtedy nic się nie dzieje... Tak mi się wydaje ale mogę się mylic
 
Dziewczyny potrzebuję dobrego słowa albo kopa w tyłek..
Siedzę i rycze, w zasadzie bez powodu, trochę z wyrzutów sumienia, że nakrzyczałam na córkę, trochę z głodu (jest mi dzisiaj wyjątkowi niedobrze, a ogólnie od tygodnia jest masakra), a trochę się martwię, usg dopiero 31, a ja już chodzę po ścianach z niecierpliwości :( dodam, że pierwszy test pozytywny wyszedł 28.02, więc już prawie 3 tyg, a ja nie wiem nic 😭
Hej :) a robiłaś sobie badanie beta hcg? może masz burzę hormonów, więc pewnie trochę się to uspokoi. Ja miałam badanie dwa razy beta hcG po teście pozytywnym, a usg 29 więc prawie tak jak Ty :) trzeba myśleć pozytywnie, stres nie jest wskazany :)
 
Dziękuję [emoji5] uwielbiam, głównie przez snowboard [emoji5] chodzić też bardzo lubię ale z tż nietety tu się nie dobraliśmy [emoji51]
@Mimi9065 masz cudną grafikę na profilowym.
Rozumiem, że lubisz góry? My z mężem sporo chodzimy, mąż się wspina. Na razie góry odpadają ale uświadomiłam się, że po owulacji byliśmy w Tatrach. Ja pierwszy raz gdzieś wyżej w zimie . Mam nadzieję, że kiedyś w trójkę będziemy wędrować. [emoji3590]
 
reklama
Do góry