reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja 30go i tez juz mnie nosi. Dziewczyny czy ktoras z Was tez ma jakies dziwne skoki temperatur? Ja od dwoch tygodni mam takie napady zimna, ze gesia skorka na nogach to az mnie boli 🤣 kocyk i sofa najlepszymi przyjaciolmi ostatnio 🙈😂
Tak ja tak mam. Raz zamarzam a raz pot się ze mnie leje po zwykłych czynnościach w kuchni 😅
 
reklama
Chętnie sie podepne, mam 0.4 neoparinu. Moj lekarz nie wspomnial o koniecznosci zrobienia tego badania, a ja jednak wolalabym sprawdzic.
Ja tez właśnie chce na swoją rękę sprawdzać dawkę heparyny żeby nie obudzić się za późno. Za tydzień idę do nowego lekarza wiec mam nadzieje ze zleci te badania, a jak nie to i tak zrobię 😀
 
U mnie po drugim przyroście już ładnie wystrzeliła plus 2 pierwsze bety robiłam w 2 różnych labach i nie zachowałam 48h wiec może to namieszalo. Przy 3 becie tak się stresowałam, ze potem to 2 dni odchorowywałam 😞 ale na szczęście wszystko jest dobrze i mam nadzieje ze tak zostanie 😊

Tak, wiadomo ze przy spadkowej tez trzeba kontrolować, ale spadkowej często towarzysza jakies objawy 😞 Chodziło mi o to ze jeżeli nic się nie dzieje, nie ma plamien, to dla własnego zdrowia chyba lepiej czekać na usg albo właśnie zrobić 1-2 bety i tyle :)
O to całe szczęście, a pewnie w tych dwóch labo mieli inne jednostki tej bety? Trzymam kciuki żeby tak już zostało 😘
Tak właśnie zrozumiałam twoje przesłanie i się zgadzam 😉 ale ten spadek zwrócił moja uwagę 😉
 
Ok dziękuje, w takim razie tez podpytam lekarza za tydzień o to badanie.
To badanie jest ważne żeby kontrolować jak szybko krzepnie krew. 🙂Podpytaj przy dawce 0.4 samej nie musiałam badać co tydz ale zmienił mi lekarz dla dobra fasolki żeby żadne zakrzepy się nie robiły. No i od tego czasu co tydzień robię. Nie jest to drogie badanie około 25zl
 
reklama
Do góry