reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja chora, dosłownie jak z krzyża zdjęta. W sobotę zaczęło mnie boleć gardło, w niedzielę już leżałam półprzytomna. W poniedzialek udało mi się dodzwonić do przychodni, ale oczywiście na wizytę żadnych szans - rozmowa tel z lekarka. Od razu zdiagnozowali mi koronawirusa🤦‍♀️ na co ja, że wcale nie, bo raz że już po pierwszym szczepieniu, a dwa że z racji zawodu testuje się sama 2x w tyg w domu. Dostałam legendarny paracetamol i końska dawkę penicyliny, dzisiaj jest pierwszy dzień, kiedy zaczęłam coś ogarniać wokół siebie, a nie tylko leżeć i zdychać - dosłownie. Nie polecam chorować dziewczyny, ostatnio mnie tak poskładało chyba z 15 lat temu 😟
 
Mam wynik
 

Załączniki

  • af946568-be1f-4e98-a058-c6588e4e1b1c.jpg
    af946568-be1f-4e98-a058-c6588e4e1b1c.jpg
    79,2 KB · Wyświetleń: 95
a ze jak bardziej sie psuje cera na poczatku to chlopec, a jak bardziej “idzie w cycki” to dziewczynka
A to ja slyszalam na odwrot z ta cera.. ze z chlopakiem ladna a z dziewczynka kobieta brzydnie.. i rzeczywiscie ja z chłopakami kialam buzie śliczna, a ze starszym to miałam takie cyce ze o matko😂🤣🙈
Ja dokładnie mieszkam 50 km od Bydgoszczy w małym miasteczku Żnin 😁 ale okolice Torunia są mi znane mam tam rodzinę 😁 ja dzisiaj wizytę na 18 sta mam 🙂stresik już mnie dopadł...
To czekam na same dobre wieści 😍
Cudowny!!!!
 
reklama
Do góry