reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, ale możemy utworzyć grupę prywatną tu na forum i też nikt obcy nie będzie miał dostępu.

Jak przeniesiemy się na mess to problem może być taki, że wątek też się bardzo rozkręci. Dużo osób nie będzie w stanie pisać i na messenger i na forum. Bo już teraz dużo dziewczyn zwraca uwagę, że ma problem z nadrobieniem wiadomości bo tyle piszecie/piszemy 😁 a jeszcze sporo dziewczyn dojdzie. Za granicą też nie ma czegoś takiego jak L4 ciążowe więc niektóre dziewczyny ukradkiem odpisują z pracy :(

Tutaj niestety jest ryzyko, że ktoś będzie musiał wybierać i część osób zostanie tylko na forum, a część tylko na messenger. I grupa może się rozpaść na pół :(
Ja się przynajmniej tego obawiam. A mamy takie milutkie towarzystwo, że naprawdę by było szkoda :(
no trochę lipa że każdy może wejść i poczytać;) ja tam ogarniam byłam. Na psrentingu i tam przenioslysmy się na fb jest nas aż 7;)?
 
reklama
Jezu mogłabym jeść rosół non stop właśnie zjadłam wielka miche i już nie mam😞😞😞 jutro od rana nastawiam gar ale muszę coś dla moich chłopaków zrobić bo obawiam się że nie będą zadowoleni jak codziennie będzie rosół 😂
 
Ja też jestem z prywatną grupa tutaj...


Tez myślałam, że nie mam dzisiaj żadnych objawów, ale w ciągu dnia zaczęły się nasilać. Szczególnie senność... Spokojnie. Będą pewnie też lepsze dni i objawy nie będą takie mocne. Będzie dobrze :)

przecież serduszko jest i dzidziulek to jakie zwątpienie? 😘😘😘
Dzięki dziewczyny😘😘
Tak, wczoraj było serduszko i dzidziulek 0,5 cm :) Chyba dzisiaj gorszy dzień, no i od początku ciąży praktycznie brak objawów, ale może będę tą szczęściarą, która w ogóle ich nie będzie miała...
 
Dzięki dziewczyny😘😘
Tak, wczoraj było serduszko i dzidziulek 0,5 cm :) Chyba dzisiaj gorszy dzień, no i od początku ciąży praktycznie brak objawów, ale może będę tą szczęściarą, która w ogóle ich nie będzie miała...
Mialam taka ciaze z corcia! Zero objawow i ciagle schiza. W pewnym momencie pamietam przestaly bolec piersi i w ogole poczulam sie jakos tak fajnie, polecialam do lekarza w podskokach no i wszystko bylo ok:)
 
Jezu mogłabym jeść rosół non stop właśnie zjadłam wielka miche i już nie mam😞😞😞 jutro od rana nastawiam gar ale muszę coś dla moich chłopaków zrobić bo obawiam się że nie będą zadowoleni jak codziennie będzie rosół 😂
Ja sobie mroże;) w zwykłych woreczkach do mnożenia, mamy potem do zup i sosów i jak mnie najdzie ochota to można szybko ogarnąć :)
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest u Was z tymi piersiami ? Pytanie do tych co się niedawno dowiedziały o ciąży 🙂 raz bolą raz nie i też Wam się wydaje że nieraz są mniejsze zamiast rosnąć ? Czy też tak macie?
 
Do góry