reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

@MamaPoRazTrzeci Mam podobnie.

A dzisiaj jedziemy na konie z moją mamą nie wiem jak uda mi się ukryć przed nią to. Bo normalnie ja oporządzam konia dzwigam siodło A dzisiaj będę musiała kogoś znaleźć który mi pomoże.

@Wiedzmin ja ledwo się tam dokulałam wczoraj A druga sprawa ja obgryzam paznokcie więc muszę je robić;)

Ja nie wiem do kiedy będę pracować chciałabym do 16tc ale wiem że ja jestem w ryzyku ciąż zagrożonych więc poczekam co powie mój gin

@Parsley gratulacje !!!
 
reklama
Dziewczyny A jak długo planujecie pracować? Dla mnie to jest teraz największy dylemat. To moja pierwsza ciaza więc jestem zielona w temacie i nie wiem co mnie czeka🤣
Nie pracuje fizycznie, ale po całym dniu siedzenia coraz częściej wieczorami boli mnie podbrzusze. Oczywiście powiem o tym we wtorek doktorkowi... Ale nie wiem czy to znak że powinnam zwolnić tempo ?
w Finlandii nie ma tak ze sie idzie na zwolnienie o ile naprawde nie ma wskazan medycznych. Normalnie pracuje sie do 36 tyg i jesli chcialabym zaczac wczesniej stracilam ten czas z macierzynskiego. Tez bym chetnie posiedziala na zwolnieniu, ale musze pociagnac projekt do oporu.
 
Dziewczyny, co myslicie o takim wyniku? Mam 5+1, siusialam po 1,5h na test o czulosci 10, wczesniejsze testy robilam 3 dni temu. Ktoras tak kiedys miala ze ta druga kreska byla taka slaba?
Tylko nie mowcie ze mam isc na bete bo przed poniedzialkiem i tak nie mam gdzie.
 

Załączniki

  • IMG_2367.jpg
    IMG_2367.jpg
    81,2 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_2362.jpg
    IMG_2362.jpg
    132 KB · Wyświetleń: 98
Tu sa wszystkie 3.
Rozowy jest dzisiaj, 2 poprzednie ze srody.

Clearblue 25 z porannego, zielony 10 z 1h pozniej a rozowy 10 jak mowilam wyzej i jeszcze ta kreska nie pojawila sie tak od razu.. nie wiem co myslec 😭
 

Załączniki

  • IMG_2368.jpg
    IMG_2368.jpg
    83,9 KB · Wyświetleń: 94
Tu sa wszystkie 3.
Rozowy jest dzisiaj, 2 poprzednie ze srody.

Clearblue 25 z porannego, zielony 10 z 1h pozniej a rozowy 10 jak mowilam wyzej i jeszcze ta kreska nie pojawila sie tak od razu.. nie wiem co myslec 😭
Testy mają różną czułość i kompletnie bym się nimi nie przejmowała. Ważne, że kreska jest i to wyraźna, a nie cień cienia;) Poszłabym w poniedziałek na bete.
 
Myślałam ze jak chłopiec to będzie Kuba ale teraz to może jednak Elmo [emoji3059][emoji3059][emoji3059] marzy mi się cockerek właśnie i ogólnie pies ale trójka (oby) dzieci i pies to chyba jednak już za dużo ...

U mnie będzie 4 dzieci + pies + królik :) miłości w domu nigdy za duzo[emoji3590]

Ja dzisiaj byłam ba paznokciach i zrobiłam sobie motyw Rainbow baby. W stanach tak się mówi na ciążę po stracie.Zobacz załącznik 1247463

Ja w poprzedniej zrobiłam sobie takie

Ja go nie biore, ale jesli Cie to uspokoji to duphaston mozna brac d 18 tygodnia ciazy. Jest to syntetyczny progesteron w zupełności bezpieczny dla ciezarnych. Badanie progesteronu w ciazy troche mija sie z celem bo jest on do organizmu wyrzucany falowo.. raz moze byc wiekszy raz mniejszy ale wszysgko musi byc w granicach normy.. zazwyczaj wlasnie jego wachania powoduja delikatne plamienia. Wtedy lekarz zlecabluteine lub wlasnie duphatson. Inne badania krwi lekarze zlecaja dopiero po potwierdzeniu na usg zdrowej ciazy.



Dziewczyny, czy któraś z Was chce powiedzieć rodzinie o ciąży w święta? Zastanawiam się, jak to zrobić, żeby było tak.. z jajem [emoji1787]
U nas samo to że to 4 ciąża to będzie wielki szok

Ogólnie moja praca polega na prawie 8 godzinnym dźwiganiu w wysokiej temperaturze.
To wcale bym się nie zastanawiała tylko slza na l4


Dziewczyny, a ja mam pytanie do tych, które mamą zostaną po raz kolejny. Moja córka ma w tym momencie 2l i 9m, nie wiem kiedy powinnam jej powiedzieć o ciąży. Nie chcę, żeby dowiedziała się jako ostatnia (tym bardziej, że już dużo rozumie) a dla niej 8 miesiecy czekania to jakaś abstrakcja. Kiedy mówicie swoim maluchom, że będą mieli rodzeństwo?
Pewnie powiemy gdzieś w okolicach 12-13tug


Jest jest wynik [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85] 540mIU.. aż usiadłam z wrażenia

Super [emoji3590]
 
reklama
Do góry