reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Muszę robić. Badania tam gdzie robilam wczesniej poprostu, z tego wszystkiego poszłam spać. Właśnie dostałam kolacje do łóżka i ciepła herbatkę 😘😘😘😘.. a kotek kładzie blisko brzuszka nie odstępuje mnie na krok moje drugie dziecko.. kotek pilnuje fasolki
 
reklama
Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Miałam USG. Było widać pęcherzyk żółtkowy :) Co do plamień, to mam się nie martwić, bo nic nie wskazuje na jakieś nieprawidłowości. Takie plamienia podobno czasem się przytrafiają 🤷‍♀️ Dostałam Duphaston 3x1 "na wszelki wypadek". Także uspokoiłam się wreszcie, choć dalej plamię 🙄
 
Ostatnia edycja:
Muszę robić. Badania tam gdzie robilam wczesniej poprostu, z tego wszystkiego poszłam spać. Właśnie dostałam kolacje do łóżka i ciepła herbatkę 😘😘😘😘.. a kotek kładzie blisko brzuszka nie odstępuje mnie na krok moje drugie dziecko.. kotek pilnuje fasolki
Mam wrażenie, że mój pies też zrobił się bardziej opiekuńczy 😆😆 na codzień to szalony wulkan energii a ostatnio tylko łazi za mną i się przytula albo kładzie na brzuszku 😆
 
Mam wrażenie, że mój pies też zrobił się bardziej opiekuńczy 😆😆 na codzień to szalony wulkan energii a ostatnio tylko łazi za mną i się przytula albo kładzie na brzuszku 😆
a moja kota mnie omija szerokim lukiem, a ostatnia noc spedzila w innym pokoju
Wczoraj byłam u taty na kawie. Ojca pies zawsze jest szczęśliwy jak mi widzi i skacze. Wczoraj tak samo ale zaraz usiadł przy mnie i położył łapę na nodze potem na brzuszku.. ale zabrałam żeby nie machnął się za bardzo bo to duży pies. I patrzył się ciagle na mnie... mowie co kolego czujesz dzieciątko...😊😊😊😊
 
Mam wrażenie, że mój pies też zrobił się bardziej opiekuńczy 😆😆 na codzień to szalony wulkan energii a ostatnio tylko łazi za mną i się przytula albo kładzie na brzuszku 😆

Coś w tym jest mój również wyczuwał od samego początku. Przestał nagle chcieć non stop " na raczki", nie chodzi po mnie, w okolicach brzucha jest bardzo ostrożny... i na krok mnie nie opuszcza...
... ostatnio czytałam artykuł o tym...
Psy, które znają nasze zapachy to czują, że zachodzą zmiany w naszym organizmie i czują się za nas odpowiedzialni. Chcą nas chronić, poza tym widzą, że jesteśmy bardziej ostrożniejsze, inaczej się poruszamy itp 😁
 
😂 tak samo koty, jak mu zamknę drzwi to drapie Miauczy. No i muszę otworzyć, odrazu się ładuje na lozko.. i gdzie on rzadko miauczy 😳 rzadko to robi i cicho a teraz miauczy głośno.. 🙈 i odrazu się tulić..
 
Też mam szczeniaka 4 mce i też go uczymy załatwiania na dworze 😂🤣a tu na zdj mój cockerek Elmo
 

Załączniki

  • Screenshot_20210310_004515_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210310_004515_com.android.gallery3d.jpg
    380,5 KB · Wyświetleń: 70
Nie zawsze człowiek będzie miał pod górkę. Może wlasnie Twój los się odmienia. [emoji846]
No wlasnie nie wiem. Zawsze wszystko mi nie przychodzilo latwo, pozegnalam sie juz z macierzynstwem bo przez wiele lat nie moglam sobie ulozyc zycia, pozniej sie balam ze trafie na partnera przy ktorym nie czulabym sie na 100% pewna. Ta ciaza przyszla nam tak latwo, ze az nie moge uwierzyc ze to mnie sie przytrafilo. Biorac pod uwage otylosc i tarczyce, to w ogole odlot. Wczoraj rano zrobilam ten test, potem przebilam sie przez 90 stron o ciazach biochemicznych i poronieniach, zaczelam sobie wyobrazac nie wiadomo co. Poza tym w moim wieku wiekszosc kolezanek albo dala sobie spokoj albo ma to za soba wiec czuje sie dosc osamotniona. Rok juz zyjemy we wzglednej izolacji, bo jestem w grupie ryzyka itp. Tak sie ciesze, ale teraz sie martwie, ze beda klopoty. Czyli w zasadzie nic sie nie dzieje i sobie wkrecam
Na pewno wynik będzie pozytywny [emoji846]
Pobrałam krew.. południu Będzie wynik bety[emoji85][emoji33] oszaleje.. lekko mam spuchnięte piersi.tylko i jestem mega głodna bo jestem jeszcze w przychodni
Najlepsza alternatywa jednak niestety mój mąż nie lubi więc jak robię to jem tylko ja i syn a mężowi muszę jakąś zupę gotować [emoji85]
Spagetti to najlepsza alternatywa na wszystko[emoji1787] co do serialu zbieram. Się do niego od kilku dni. Ale dzisiaj większość już ogarnęłam więc choćby się waliło i paliło odpalam.
Co do kawy, też uwielbiam ale z braku smaku i węchu smakuje wszystko jak trociny i woda. Więc wypiłam dwa łyki i odstawiłam.
Współczuję. Mnie zauważyłam że mdli po napojach gazowanych i kawie z ekspresu.
U mnie dziewczyny coraz gorzej mdłości od rana do wieczora plus wymioty brak apetytu i wszystko mi śmierdzi już na amen otwieram lodówkę i biegnę wymiotować [emoji33][emoji33] nie mam siły dzisiaj na nic. Zmuszam się żeby jeść..moja fasolka daje mi ostro popalić [emoji1787][emoji1787]ale to nic zniosę wszystko dla niej [emoji7]
Zgadzam się z tobą z tego co moja gin powiedziała to że pierwsze USG zawsze jest dopochwowo a czasem drugie robią też dopochwowo jeśli ktoś ma więcej ciała.
A ja spod Warszawki jestem :) a Ty. Z tym usg to pierwsze jest raczej dopochwowe wiec mięśnie brzucha nie maja znaczenia tu.. chodzi o to ,że dopiero po 6 tygodniu jest isc bezpiecznue bo powinno byc juz widac serduszko, co swiadczy ze zarodek żyje:
 
reklama
Do góry