reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Plamienie implantacyjne miałam, dostałam dzień przed spodziewaną @. Później też się może przytrafiać?

Na szczęście już jutro mam USG, ale do tego czasu zeświruje ze stresu 😬
ja w pierwszej ciąży też miałam lekkie plamienie dostałam duphaston na jakiś czas i już się nie powtórzyło a co do ciągnięcia to mam prawie cały czas takie uczucie... Dobrze ze jutro mas zlekarza daj znać koniecznie po wizycie;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam wątek od samego początku, jednak to dziś postanowiłam dołączyć. To jest mój 6. tydz., a dokładnie 5+2. Betę robiłam 3 marca i wyniosła 687, a dwa dni później 1573. Jutro wypada termin mojej pierwszej wizyty USG. Trochę się stresuję. To moja pierwsza ciąża.

Powiedzcie mi, czy mierzycie dalej rano temperaturę?

Pozdrawiam z Krakowa :)
Cześć!😉 Napisz koniecznie jak po wizycie. Ja wiem ze się łatwo mówi, ale weź to sobie na spokojnie, przyrost masz bardzo ładny 😊
Tym razem nie mierzylam, ale wcześniej jak zaszłam w ciążę to od pozytywnego testu już nie mierzylam.
To u mnie wszystko jasne dziewczyny , niestety staram się dalej . Wszystkiego dobrego Wam życzę😘
@Katia90 trzymaj się kochana, przykro mi. Trzymam kciuki żeby szybko się udało.
Karia90 przykro mi :( trzymaj się i nie poddawaj!Mam wynik hcg z dziś 8832
Sobota 2362 nie za mały? Co myślicie?
Moim zdaniem nie jest za mały, jest ok 93% 😉
Wynik dzisiejszej bety🙂 po cichu sie witam termin z om 16.11
Cześć! Gratulacje :) Ja mam termin na 17.11 😊
Ledwo się z wami przywitałam a już chyba czas się powoli żegnać. Niestety beta nie wzrasta prawidłowo. W poniedziałek 31,15, a dziś 46,35. Obawiam się że to kolejna biochemiczna. Wieczorem mam jeszcze konsultacje z ginekologiem.
Jejku może jeszcze jest nadzieja? Daj znać jak po konsultacjach.
 
Dużo czytania.. dziewczyny mam pytanie przy poprzedniej ciąży miałam duphaston i zle się po nim czułam zawroty głowy na wieczór mdłości.. jest cos innego od tego ? Innego żeby lekarz mógł przepisać.. jak pomysle o tym to juz mi nie dobrze.. dwa tygodnie ucięte z życia
 
Doczytalam wszystkie posty, u mnie sytuacja wyglada tak, ze usg robia dopiero w 12 tygodniu, a wczesniej tylko rozmowa z polozna i sikamy test. W Finlandii sie nie podtrzymuje wczesnych ciaz zwlaszcza, jesli to pierwsza strata ciazy. Musze doczytac jak dziala tutaj system. Na szczescie przypadkiem trafilam na wspaniala ginke, prywatnie, i jesli cos bedzie niepokoic, mam do kogo pojsc.
 
Witam się z Listopadowymi przyszłymi mamami. Życzę spokojnych ośmiu miesięcy :) mój termin na 12.11. To będzie numer trzeci :) starsi synowie 10 i 7 lat. Pewnie nie nadążę za waszymi wpisami ale miło mieć taka grupę wsparcia. Moje pierwsze usg 15/3, ciąża chyba 5ty tydzień. Niestety albo stety poprzedni okres to było poronienie biochemicznej wiec nie wiem jak dokładnie liczyć. Może wymiar pęcherzyka podpowie. Do wszystkich mam które przyszły tu i niestety musiały odejść, nie poddawajcie się :) natura wie co robi. Ufajcie swojemu ciału i starajcie się dalej. Pozdrawiam i powodzenia!
 
Już po wizycie. Lekarz mnie trochę uspokoił. Zauważył mini pęcherzyk ale nie dał 100% pewności. Stwierdził, że beta wygląda obiecująco i nie jest tak źle jak myślałam. Muszę być dobrej myśli i kolejna wizyta za tydzień. Nie wiem jak wytrwam ten tydzień 🙈 czy tylko ja jestem taka niecierpliwa i z każdą "głupotą" latam po lekarzach? 🤭🤭
 
Hej.
Bylam dziś na wizycie ☺️
Serduszko pięknie bije 😊
Maluszek ma 0,48 cm.

IMG_20210310_213744.png
 
Plamienie implantacyjne miałam, dostałam dzień przed spodziewaną @. Później też się może przytrafiać?

Na szczęście już jutro mam USG, ale do tego czasu zeświruje ze stresu [emoji51]
Nie mam pojęcia, niby to moja 4 ciąża ale w żadnej nie miałam plamień. Daj koniecznie znać jutro po wizycie.
Cześć dziewczyny czy mogę dołączyć do was [emoji846]? Zrobiłam betę i wyszła 36,9 termin wg aplikacji 17 listopad [emoji846]
Pewnie ze tak :) Gratulacje
Hej.
Bylam dziś na wizycie [emoji3526]
Serduszko pięknie bije [emoji4]
Maluszek ma 0,48 cm.

Zobacz załącznik 1247036
Super wieści :)
 
reklama
Do góry