reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Wynik dzisiejszej bety🙂 po cichu sie witam termin z om 16.11
 

Załączniki

  • d76cc0e1-5d3a-4e97-b601-2bb1f6489526.jpg
    d76cc0e1-5d3a-4e97-b601-2bb1f6489526.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam wątek od samego początku, jednak to dziś postanowiłam dołączyć. To jest mój 6. tydz., a dokładnie 5+2. Betę robiłam 3 marca i wyniosła 687, a dwa dni później 1573. Jutro wypada termin mojej pierwszej wizyty USG. Trochę się stresuję. To moja pierwsza ciąża.

Powiedzcie mi, czy mierzycie dalej rano temperaturę?

Pozdrawiam z Krakowa :)
Nie mierzyłam wogole temp
To u mnie wszystko jasne dziewczyny , niestety staram się dalej . Wszystkiego dobrego Wam życzę[emoji8]
Przykro mi Katia, trzymam kciuki za owocne staranka
Wynik dzisiejszej bety[emoji846] po cichu sie witam termin z om 16.11
Witaj:) moja pierwsza córka jest z 16.11:)
 
Ledwo się z wami przywitałam a już chyba czas się powoli żegnać. Niestety beta nie wzrasta prawidłowo. W poniedziałek 31,15, a dziś 46,35. Obawiam się że to kolejna biochemiczna. Wieczorem mam jeszcze konsultacje z ginekologiem.
 
Ledwo się z wami przywitałam a już chyba czas się powoli żegnać. Niestety beta nie wzrasta prawidłowo. W poniedziałek 31,15, a dziś 46,35. Obawiam się że to kolejna biochemiczna. Wieczorem mam jeszcze konsultacje z ginekologiem.
matko moja aż boję się sama ta betę sprawdzić. Przykro mi bardzo ale może jest jeszcze nadzieja daj znać co lekarz powie
 
matko moja aż boję się sama ta betę sprawdzić. Przykro mi bardzo ale może jest jeszcze nadzieja daj znać co lekarz powie
Dam znać, mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze. Przy poprzedniej biochemicznej miałam plamienia i bóle brzucha. Teraz nic takiego nie występuje.
 
Dam znać, mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze. Przy poprzedniej biochemicznej miałam plamienia i bóle brzucha. Teraz nic takiego nie występuje.
Ściskam Cię i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Ja właśnie dostałam delikatnego plamienia o różowym zabarwieniu. Od rana mam uczucie ciągnięcia w dole brzucha. To normalne? 😱
 
Ściskam Cię i mam nadzieję, że będzie dobrze.

Ja właśnie dostałam delikatnego plamienia o różowym zabarwieniu. Od rana mam uczucie ciągnięcia w dole brzucha. To normalne? [emoji33]
Może zagnieżdża się zarodek? Czasami takie plamienia się zdarzają. No ale wiaodmo lepiej sprawdzić, bo każde plamienie/krwawienie wymaga konsultacji.
 
reklama
Może zagnieżdża się zarodek? Czasami takie plamienia się zdarzają. No ale wiaodmo lepiej sprawdzić, bo każde plamienie/krwawienie wymaga konsultacji.
Plamienie implantacyjne miałam, dostałam dzień przed spodziewaną @. Później też się może przytrafiać?

Na szczęście już jutro mam USG, ale do tego czasu zeświruje ze stresu 😬
 
Do góry