reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

Hej [emoji846] jak się czujesz?
Hej, dziekuje.
Czuje sie swietnie, troche zmeczona, troche mnie bola piersi. Najgorsze ze w ogole nie moge myslec z emocji. Wyjelam spirale 5 lutego i po 3 dniach od razu okres (szok) i udalo nam sie w 1 cyklu.. co przy moim wieku, niedoczynnosci i nadwadze jest naprawde duzym wyczynem. Juz od 10 dni czulam (mimo braku objawow) ze sie udalo, testy wczesniej wyszly negatywne, a dzis, w 34dc wyszedl pozytyw. Mieszkam za granica i w poniedzialek zadzwonie do przychodni sie umowic na badania.
Mam nadzieje ze nam wszystkim pojdzie jak z platka i wspolnie dotrwamy do listopada :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam wątek od samego początku, jednak to dziś postanowiłam dołączyć. To jest mój 6. tydz., a dokładnie 5+2. Betę robiłam 3 marca i wyniosła 687, a dwa dni później 1573. Jutro wypada termin mojej pierwszej wizyty USG. Trochę się stresuję. To moja pierwsza ciąża.

Powiedzcie mi, czy mierzycie dalej rano temperaturę?

Pozdrawiam z Krakowa :)
 
Całkiem normalne i naturalne wszystko się rozciąga najgorzej ciągnie w pierwszej ciąży a w kolejnych już mniej
Chhba tez nie ma reguly. Ja w pierwzej jic a w drugiej ciagnelo, szarpalo cudowalo ,teraz tez nic specjalnego :p

Hej, termin na 12 listopada, wg kalkulatora. Mam 37 lat i to bedzie moje pierwsze dziecko :)
Witaj Kochana. Spokojnej ciąży :*
 
Ze mna jest chyba cos nie tak, bo niczego nie mierze. Tu gdzie mieszkam beta jest dosc drogim badaniem, wiec bede czekac w slodkiej nieswiadomosci do wizyty w przychodni. Wole zamiast 2 bet isc na prywatna wizyte :)
 
reklama
Do góry