reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Jak tam sobie radzicie z sennością? Ja nie jestem w stanie funkcjonować mimo 2 zmian. Rano pospie, przed praca pospie...a w pracy ok 20 kryzys do wyjścia mam,czyli prawie 22
 
reklama
Pisze. Z znajoma i mówi ze na co czekam Powinam juz szukać kogoś żeby mi przepisał luteinę a nie będę czekac cały tydzień na wizytę.. mam zmienić lekarza 🙈 bo Powinam mieć to od owulacji przepisane, szukać dzwonić żeby chcociaz e receptę dostać...🙈🙈 bo tak nie można. Ale przy poprzedniej ciąży miałam właśnie luteinę po wizycie przepisana i wszystko było Ok
 
Właśnie nic mi nie jest :) i się nie cierpliwe czy wszystko będzie w porządku
No to jie doszukuj sie :p nie ma potrzeby brać tyle chemii skoro nic poważnego sie nie dzieje, a wizyte masz za tydzien, szybko zleci. Badz spokojna napewno wszystko jest ok i dzidziula sie rozwija jie doświadczając jak narazie matki. :) Ja tez biore acard, od dwoch lat tak naprawdę. I kwas foliowy i nic poza tym. Bo nie ma takiej potrzeby, nie plamię, narazie nie rzygam bajka 😁
 
@Ces całe szczęście że nie masz gorączki a kaszel meczy? Słyszałam właśnie że z wydolnościa przy covidzie slabo. Trzymam kciuki żeby tylko tak było ;* a mąż jak tam? Bo chyba chorujacy chłop to dopiero masakra;) trzymaj się tam Kobieto;*
 
Pisze. Z znajoma i mówi ze na co czekam Powinam juz szukać kogoś żeby mi przepisał luteinę a nie będę czekac cały tydzień na wizytę.. mam zmienić lekarza 🙈 bo Powinam mieć to od owulacji przepisane, szukać dzwonić żeby chcociaz e receptę dostać...🙈🙈 bo tak nie można. Ale przy poprzedniej ciąży miałam właśnie luteinę po wizycie przepisana i wszystko było Ok
Luteina to nie cukierki! Mozna podtrzymywać nią ciążę, ale można tez przez nią poronić . Wszystko jest w ulotce napisane. Wiesz jo nie chce byc mądrzejsza od Twojej znajomej ale chyba troche przesadza :p luteine mi lekarz przepisywala na wizycie ," w razie jakbym zaczęła plamić"
 
Moja trzecia i mam podobne podejscie jak ty. Ja 2 kwietnia umowilam wizyte bo przed swietami bede wiedziala :)
O matko serio bylam na czerwcowych 2019? Nawet nie wypada mi tak z tych biochemicznych, które przeszłam. Wiec albo mnie tam nie bylo albo jie wiem co moglabym tam robic [emoji1787][emoji23] moze w chwili jakiejs slabosci zaklinalam sie na ciaze ktorej nie bylo zagladalam napewno na wrzesniowki 2018, potem na wrzesniowki 2019 ale nie pisalam tam nic i na pazdziernikowki 2019 potem dopiero na lutowki2020 :D
Bo to chyba już tak jest. W tak wczesnej ciąży nie bardzo mamy wpływ na to co bedzie. U mnie dziś 5+2, pójdę do lekarza i powie mi że jest pęcherzyk i tyle, tyle to ja wiem i bez wizyty. Lubie chodzić do lekarza i dowiadywać się konkretów.
Jak tam sobie radzicie z sennością? Ja nie jestem w stanie funkcjonować mimo 2 zmian. Rano pospie, przed praca pospie...a w pracy ok 20 kryzys do wyjścia mam,czyli prawie 22
Ja objawów ciąży nie mam żądnych, chyba że ból podbrzusza mam do nich zaliczyć to okej to jedyny objaw. Dzisiaj oczy na zapałki bo mlody gorączkuje od wczoraj i i w nocy jak wstał o północy to usnal dopiero o 5:30 także ogólnie ciężki dzień dziś był bo w ciągu dnia też goraczka po 40 stopni.

Dziewczyny czy któraś z Was tak jak ja, nie chce znać płci do porodu? Tak sobie pomyślałam że może byśmy sobie taką niespodziankę zrobili :)
 
reklama
Bo to chyba już tak jest. W tak wczesnej ciąży nie bardzo mamy wpływ na to co bedzie. U mnie dziś 5+2, pójdę do lekarza i powie mi że jest pęcherzyk i tyle, tyle to ja wiem i bez wizyty. Lubie chodzić do lekarza i dowiadywać się konkretów. Ja objawów ciąży nie mam żądnych, chyba że ból podbrzusza mam do nich zaliczyć to okej to jedyny objaw. Dzisiaj oczy na zapałki bo mlody gorączkuje od wczoraj i i w nocy jak wstał o północy to usnal dopiero o 5:30 także ogólnie ciężki dzień dziś był bo w ciągu dnia też goraczka po 40 stopni.

Dziewczyny czy któraś z Was tak jak ja, nie chce znać płci do porodu? Tak sobie pomyślałam że może byśmy sobie taką niespodziankę zrobili :)
O Kochana z ta plcia to bym chciala byc tak twarda! :)
 
Do góry