reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziekuje dziewczyny. Dzis mniej bola mnie piersi i mniej jestem zmeczona i juz zaczelam wymyslac.
Mam ostatnio wiecej luzu w pracy (jedno mysla ze robie dla drugich, a drudzy ze dla pierwszych) i zamist pracowac ogladam strony w Internecie z ubrankami i zastanawiam sie gdzie sa najladniejsze ;)
Zarejestrowalam sie tutaj, zainstalowalam apke preglife (mysle ze jest znacznie lepsza niz flo).
Wytyczylam sobie za cel nasikac na te same dwa testy dla porownania w poniedzialek i dopiero wtedy zarejestrowac sie w poradni ciazy. Chcialabym jak Wy isc sobie na usg i bete, ale kupilismy dom i mase rzeczy do domu i troche mi zal kasy ;) pojde jak juz bedzie szansa ze cos da sie zobaczyc.
Na szczescie moj maz ma juz dzieci z pierwszego malzenstwa i jest bardzo spokojnym czlowiekiem :)

No ja robie remont tez😁 ale mowie sobie bete zrobie bo z czyms do hina musze iść. A usg to na spontanie mam dopiero 2 kwietnia.. szmat czasu 🤣😂
Pobrałam krew.. południu Będzie wynik bety🙈😱 oszaleje.. lekko mam spuchnięte piersi.tylko i jestem mega głodna bo jestem jeszcze w przychodni
Ooo to czekamy dzis na wyniki bety razem :) dobrze bedzie ..


Ja zbtakich objawow mam brak apetytu i dziwnie zaczynam odczuwac smaki.. zrobilam dzis jajecznice ze szczypiorem ktora uwielbiam, a smakowała jak zlezaly bób.. fijka...
Cucki mnie cmia i narazie jic poza tym :) wieczorem sen mnie morzy moment o to jeszcze.
 
reklama
@Ania936 starsza córka zaczyna mieć objawy początkowe Covida, więc to tylko kwestia czasu aż się rozwinie. Mała znów pod wieczór stan podgorączkowy.
Z jednej strony cieszę się że przechodzimy już to i w taki sposób, z drugiej strony chciałabym już mieć to za sobą. Najlepsze że do mnie tylko raz dzwonił pan policjant czy przebywam w domu a do męża nikt[emoji1787]
Co do psiaka to spróbuj teraz te zacieki zaprać. Samą wodą.
 
U mnie dziewczyny coraz gorzej mdłości od rana do wieczora plus wymioty brak apetytu i wszystko mi śmierdzi już na amen otwieram lodówkę i biegnę wymiotować 😱😱 nie mam siły dzisiaj na nic. Zmuszam się żeby jeść..moja fasolka daje mi ostro popalić 🤣🤣ale to nic zniosę wszystko dla niej 😍
 
U mnie brak objawów praktycznie i kompletnie nie pamietam czy było podobnie 7 i 10 lat temu. Dziś urodziny starszego i wspominam 17sto godzinna przygodę na porodówce :) czekam na usg w poniedziałek i okaże się czy moje wyliczenia trzymają się kupy. Czy któraś z was wie jak liczyć cykl w którym nastąpiło poronienie? Zaczęłam liczyć pdc od najniższej temperatury no i wypadałoby ze jestem teraz w 33 dniu ciąży. Tylko betę miałam dość już wysoka 5tys w 26 dniu ciąży. Wiec może jednak coś inaczej. Wierze ze w poniedziałek się okaże bo teraz chyba najłatwiej obliczyć wiek ciąży. Widze ze jest kilka dziewczyn z Krakowa - pozdrawiam :)
Jakich apek używacie?
Miłego dnia :)
 
@Ces - przechodziłas teraz covid? Tez cię dopadło w takim momencie - mam nadzieje ze już pod kontrola. Ja chciałam się szczepić jak najszybciej a teraz to nie wiem bo badania są ograniczone ...
 
@Ania936 starsza córka zaczyna mieć objawy początkowe Covida, więc to tylko kwestia czasu aż się rozwinie. Mała znów pod wieczór stan podgorączkowy.
Z jednej strony cieszę się że przechodzimy już to i w taki sposób, z drugiej strony chciałabym już mieć to za sobą. Najlepsze że do mnie tylko raz dzwonił pan policjant czy przebywam w domu a do męża nikt[emoji1787]
Co do psiaka to spróbuj teraz te zacieki zaprać. Samą wodą.
Kurcze, zdrówka wam życzę, oby szybko minęło 😘
Moja siostra siedziała niedawno ponad miesiąc na kwarantannie (długa historia, ogólnie pod koniec już była zdrowa) i przez ostatni tydzień codziennie przychodzili policjanci, musieli się pokazywać w oknie, dzwonili.
Dzieki, zapralam, zobaczę co z tego wyjdzie 😄 Rano jakiegos doła złapałam, już jest ok :D
 
@Jotka_Szczotka gdzie mieszkasz? U mnie najpewniej bedzie ok 30 kwietnia. 🙈 pewnie juz bedzie widac bo mam slabe miesnie brzucha i szybciej wyjdzie
A ja spod Warszawki jestem :) a Ty. Z tym usg to pierwsze jest raczej dopochwowe wiec mięśnie brzucha nie maja znaczenia tu.. chodzi o to ,że dopiero po 6 tygodniu jest isc bezpiecznue bo powinno byc juz widac serduszko, co swiadczy ze zarodek żyje:
 
Oboje z mężem jesteśmy w trakcie. Mąż już odzyskał smak i węch, mnie jeszcze trzyma. Kwarantanne mamy niby do wtorku ale wątpię żeby mi przeszło całkowicie. Najbardziej zastanawia mnie jedno. Tak poważna choroba na skalę światową i nie dostajesz nic. Każą Ci pić litry wody, odpoczywać i w razie wu paracetamol[emoji848][emoji849]
@Ces - przechodziłas teraz covid? Tez cię dopadło w takim momencie - mam nadzieje ze już pod kontrola. Ja chciałam się szczepić jak najszybciej a teraz to nie wiem bo badania są ograniczone ...
 
reklama
Uuu ponad miesiąc to długo, my mamy niby do wtorku. To dobrze ze samopoczucie lepsze[emoji846]
Kurcze, zdrówka wam życzę, oby szybko minęło [emoji8]
Moja siostra siedziała niedawno ponad miesiąc na kwarantannie (długa historia, ogólnie pod koniec już była zdrowa) i przez ostatni tydzień codziennie przychodzili policjanci, musieli się pokazywać w oknie, dzwonili.
Dzieki, zapralam, zobaczę co z tego wyjdzie [emoji1] Rano jakiegos doła złapałam, już jest ok :D
 
Do góry