reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
No ja robie remont tez😁 ale mowie sobie bete zrobie bo z czyms do hina musze iść. A usg to na spontanie mam dopiero 2 kwietnia.. szmat czasu 🤣😂

Ooo to czekamy dzis na wyniki bety razem :) dobrze bedzie ..


Ja zbtakich objawow mam brak apetytu i dziwnie zaczynam odczuwac smaki.. zrobilam dzis jajecznice ze szczypiorem ktora uwielbiam, a smakowała jak zlezaly bób.. fijka...
Cucki mnie cmia i narazie jic poza tym :) wieczorem sen mnie morzy moment o to jeszcze.
O hehehe o kurczę to nie smakowała jajecznica.. o a u mnie Pada deszcz ze śniegiem i wieje wiatr i jest zimno brrr
 
Witam się z Listopadowymi przyszłymi mamami. Życzę spokojnych ośmiu miesięcy :) mój termin na 12.11. To będzie numer trzeci :) starsi synowie 10 i 7 lat. Pewnie nie nadążę za waszymi wpisami ale miło mieć taka grupę wsparcia. Moje pierwsze usg 15/3, ciąża chyba 5ty tydzień. Niestety albo stety poprzedni okres to było poronienie biochemicznej wiec nie wiem jak dokładnie liczyć. Może wymiar pęcherzyka podpowie. Do wszystkich mam które przyszły tu i niestety musiały odejść, nie poddawajcie się :) natura wie co robi. Ufajcie swojemu ciału i starajcie się dalej. Pozdrawiam i powodzenia!
Hej, to u nas podobnie. Dwie starsze córki mają 8 i 11 lat. Rodzina nie wie, że się staraliśmy. Nikomu jeszcze nic nie mówimy, dopiero po pierwszej wizycie u lekarza (22.03), jak będzie pewne, serduszko itd. I szczerze mówiąc, im dłużej to ukrywamy, tym gorzej. Jak para gówniarzy, która wpadła 😅
 
A ja spod Warszawki jestem :) a Ty. Z tym usg to pierwsze jest raczej dopochwowe wiec mięśnie brzucha nie maja znaczenia tu.. chodzi o to ,że dopiero po 6 tygodniu jest isc bezpiecznue bo powinno byc juz widac serduszko, co swiadczy ze zarodek żyje:
ja w Finlandii, mieszkalismy w Helsinkach, ale wyprowadzilismy sie za miasto pare miesiecy temu i teraz do centrum mamy 45 minut.
Raczej myslalam ze u mnie bedzie troche widac zanim bede miala usg wiec mam nadzieje ze w ribocie pomysla ze utylam (czasem musze sie pokazac w biurze). Myslalam tez ze juz bede widziala ze cialo sie zmienia zanim tak naprawde bedzie wiadomo co sie dzieje w srodku i jak sie rozwija.
 
Spagetti to najlepsza alternatywa na wszystko[emoji1787] co do serialu zbieram. Się do niego od kilku dni. Ale dzisiaj większość już ogarnęłam więc choćby się waliło i paliło odpalam.
Co do kawy, też uwielbiam ale z braku smaku i węchu smakuje wszystko jak trociny i woda. Więc wypiłam dwa łyki i odstawiłam.
daj znać jakie wrażenia po obejrzeniu serialu :)
 
@MamaPoRazTrzeci u nas tak samo. Rodzina pomyśli ze wpadliśmy jak nastolatki:) a my co do miesiąca rozplanowane :))) planujemy powiedzieć dopiero po nifty i genetycznych bo jednak wiek mnie trochę powstrzymuje od pełnego świętowania. Dzieciom tez nie chcemy mówić póki nie będzie pewne wszystko czyli ... połowa maja (jeśli wyliczyłam dobrze). Trzymam kciuki za udana trzecia ciąże.:)
 
reklama
Do góry