reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Nie wiem w którym tyg jestes ale czytalam gdzies ze od 12 tygodnia moze pojawić sie wiecej wydzieliny i dopóki ma niepokojącego koloru lub zapachu i nie odczuwasz swędzenia czy pieczenia to wszystko jest okej. Ja bardzo analizowałam swoją wydzieline od początku bo lekarz mnie nastraszył ze wczesniejsze poronienie moglo być przez infekcje której nawet nie zauważyłam. Wiec wnikliwie obserwowałam tym razem. I doszłam do wniosku ze dopóki wydzielina jest taka mleczna albo bezbarwna to jest okej. I nie może mieć grudek tylko taka jak balsam. Jak zaczynaja robić sie grudki i nie jest idealnie gładka to można powiedzieć ze zaczyna sie coś dziać jakaś infekcja.
14+1.
W pon mam wizytę wiec podpytam ale niepokoje się bo już się naczytałam o sączących się wodach płodowych itp
 
Ja też mam taką wodnistą, aż czasami lece to łazienki bo myślę że to krew. Ale czasami rano mam taka żółtawa, ciągnąca. I czuje takie kłucia w pochwie.
 
Ja też mam taką wodnistą, aż czasami lece to łazienki bo myślę że to krew. Ale czasami rano mam taka żółtawa, ciągnąca. I czuje takie kłucia w pochwie.
No No No dokładnie! Żółtawa miałam ze 2-3 razy i właśnie wtedy tez miałam kłucia w pochwie. Jak dostałam ten antybiotyk to mi przeszły kłucia.
 
reklama
Do góry