reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Właśnie też tak myślę, aby chodzić do dwóch. Jestem po dwóch poronieniach i strasznie się boję. Tylko właśnie jeden zwiększył mi dawkę leku i niewiem za bardzo co powiedzieć temu drugiemu. Obaj wydają mi się ok i mają dużo pozytywnych opini na znanylekarz. Zobaczę przy kolejnej wizycie.
 
reklama
Matko.. Przez to że mam takie skoki dolegliwości nie jestem w stanie was nadrabiać 😬 ja chodzę prywatnie. Udało się w końcu skontaktować i za parę dni będę miała wizytę. Prenatalne to chyba gdzieś tak 12/14 Tc?
 
Dziewczyny mam pytanie chodzę do ginekologa prywatnie jestem w 7 tc +5 d w ciąży wizytę mam za 5 tygodni następna , kazał mi zrobić usg to trumestrowe ja się pytałam czy prenatalne a on że zwykle usg jak jest u was ?
Ja mam dostać skierowanie na prenatalne na kolejne wizycie to będzie 10 tydzień chyba.
 
Właśnie też tak myślę, aby chodzić do dwóch. Jestem po dwóch poronieniach i strasznie się boję. Tylko właśnie jeden zwiększył mi dawkę leku i niewiem za bardzo co powiedzieć temu drugiemu. Obaj wydają mi się ok i mają dużo pozytywnych opini na znanylekarz. Zobaczę przy kolejnej wizycie.
Dwóch lekarzy to niezłe zamieszanie, których dawek leków i zaleceń się trzymać. Kto mówi lepiej, lepszy sprzęt, stres. Nie wiem, ja chodziłam do dwóch lekarzy ale zostałam u jednego.
 
Masz rację pewnie większość z nas usg prenatalne ma w kwietniu, ja poczekam trochę dłużej od Ciebie. Ustaliłam je sobie na 29.04, trochę się martwię bo będę już w 14 tygodniu a dokładnie 13+3 ale chyba dzidziek nie urośnie za bardzo, tym bardziej że dotychczas data z OM z tą z USG różni się od 1 dzień.
Ja mam kilka. 23/4 pierwsze w luxmed, potem 27/4 z pappa i jeszcze 29/9 w miejscu w którym poprzednie dwie robiłam. I podobnie jak ty 29/9 to będzie skończony 13. Prenatalne można do 13t6d.
 
reklama
Wiatam my 6/6 palanowy termin 28 listopada jak juz mówiłam to moja druga ciąża syn ma 6 lat ale czuje sie juz jak wieloryb i do tego mam mega wzdęcia otwarcie lodowki u mnie to koszmar bob mnie mdli z synem do 3 miesiąca nie mialam zadnych objawów gdyby nie to ze syn (jak i maleństwo) planowane to bym przy synku nie wiedziala ze w ciąży jestem a z maleństwem strasznie się czuje ma ktoś jak ja czy tylko ja tak mam eh
 
Do góry