reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja dzień przed pozytywnym testem wypiłam pół butelki wina, a test zrobiłam tylko dlatego żeby wypić drugie pół [emoji28] byłam pewna ze nic z tego nie bedzie bo bralam leki po ugryzieniu kota w okolicy implantacji które strikte powodują poronienie przed i po zagnieżdżeniu. A bobas ma się dobrze:D
Jestem panikara na maxa bardzo boję się o to czy z maluszkiem będzie wszystko ok, ponieważ nie byłam na to przygotowana nie zażywałam kwasu foliowego i zdarzało się, że piłam alkohol, a okazuje się, że to może być już 6 tydzień. Bardzo stresuję się przed wizytą u ginekologa :(
 
reklama
Ja dzień przed pozytywnym testem wypiłam pół butelki wina, a test zrobiłam tylko dlatego żeby wypić drugie pół [emoji28] byłam pewna ze nic z tego nie bedzie bo bralam leki po ugryzieniu kota w okolicy implantacji które strikte powodują poronienie przed i po zagnieżdżeniu. A bobas ma się dobrze:D
Ja dzien przed zezarlam gore watrobki w ramach protestu :D (4 dni po terminie miesiaczki)
 
Nie było mnie trochę, ale jakieś straszne spiny się porobiły, kurcze nie ogarniam 🤷‍♀️ do tej pory miałam wrażenie, że to jedyne miejsce w internecie, gdzie naprawdę spotkały się same spoko babki :) mam wielką nadzieję, że szybko wrócimy do takiej fajnej atmosfery!
U mnie dzisiaj 9+4 wg usg, niestety wg OM nie mogę liczyć, bo jej nie było, ale może to i lepiej :)
Mdłości nie odpuszczają dalej nie mogę patrzeć na jedzenie..
Bardzo gratuluję wszytskim dziewczynom wizyt i pięknych maluchów! :)
 
Ja dzień przed pozytywnym testem wypiłam pół butelki wina, a test zrobiłam tylko dlatego żeby wypić drugie pół [emoji28] byłam pewna ze nic z tego nie bedzie bo bralam leki po ugryzieniu kota w okolicy implantacji które strikte powodują poronienie przed i po zagnieżdżeniu. A bobas ma się dobrze:D
Ja miałam dostac okres w poniedziałek.4 dni później W czwartek zrobiłam test ale wyszedł negatywny. Cały piątek i sobotę miałam mocno zajete 🍺🍺🍺.. oczywiście jak w poniedziałek zrobiłam betę i wyszła pozytywna to miałam wyrzuty sumienia no ale 🤷.. lekarz powiedział ze to nie powinno wpłynąć na ciążę bo przecież na początku malo kto wie że w niej jest Xd
 
@Ces ja dziwna jestem? Bo stworzyłam grupę dla osób które chcą mieć prywatne pole do pisania a nie przechodzą waszej chorej weryfikacji żeby być u Was na grupie? Zastanów się

@Amaleta o jakim wprowadzaniu fermentu Dziewczyno piszesz... Przeczytaj jeszcze raz jaki jest sens założenia "mojej" grupy i wtedy wypowiedź się jeszcze raz.
Osoby które waszych wymagań nie przeszły również mają prawo pisać na prywatnym forum, nie na waszym to innym, jaki macie z tym problem. Ja tylko ułatwiłam sprawę dla tych osób.

Nie rozumiem, boli Was to, że została stworzona nowa grupa?
raczej nie boli to została stworzona 2 grupa bardziej chodzi o sposób w jaki to zrobiłaś. Dziewczyny je.ia się z tym juz od jakiegoś czasu. Asia ciągle gada piszcie do mnie piszcie żeby nie daj Bóg żadnej nie ominąć. Ania sprawdza do i jak pisze do góry o to. A Ty po prostu nagle jeb stworzyłam druga grupę gdzie nie ma weryfikacji. Ale mi weryfikacja z tego co zrozumiałam wymagane jest chyba uczestnictwo a to logiczne. Jakoś sobie nie wyobrażam że (ok teraz piszemy o bolacych cycach i pomysłach na obiad ale za jakiś czas jak się poznamy może poruszymy temat sexu w ciąży np.) i nie wyobrażam sobie że ktoś po drugiej stronie ch.j wie kto będzie czytał o seksie z orka i się tasowal no nieee.
Może lipny przykład ale tak to czuje dla mnie nie ma tematów tabu z kimś kogo znam i lubię więc logiczne ze nie chce żeby czytał to ktoś kto tylko czyta i kit wie kim jest
 
reklama
Tak wrócił, jest dużo lepiej, chociaż śniadania mam plynne, ale obiady ostatnio jem normalnie i czasami kolację zjem, a czasami też coś płynnego musi być 😃
Największy wstręt mam do kiełbasy, ketchupu i jajek w różnej postaci i nie lubię bułek a zawsze jadłam 😃
W którym tygodniu jesteś? Nie pamiętam niestety. Jest nadzieja, że jeszcze
Będę jadła obiady 😅
 
Do góry