reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Czesc dziewczyny.. Wczoraj sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Jestem przerazona, ciaza jest nieplanowana. Przepraszam, ze wchodze tak z buciorami, kiedy Wy wszystkie jestescie takie radosne i podekstcytowane.
Nie chce pisac, ze nie wiem jak to sie stalo, bo wiem doskonale - ale biologicznie to nie mialo prawa sie stac.
Nigdy nie chcialam byc mama, lubie moje poukladane zycie. Mam fajna prace, mieszkanie, psa, partnera, duzo podrozowalismy przed pandemia. Nie jestem gotowa na zmiany. Nie wiem jak powiedziec komukolwiek o ciazy - partnerowi, szefowej, szwagierce (stara sie o dziecko od prawie 10 lat)

W kazdym razie, termin z internetowego kalkulatora - 10 listopada. Mam nadzieje, ze mnie nie zjecie za te moje negatywne emocje :( Pozdrawiam
Spokojnie, każdy jest inny i może mieć inne priorytety w życiu. Myśle, że powinnaś powiedzieć partnerowi, a na resztę przyjdzie czas. Mam koleżankę, która miała takie samo podejście jak Ty, a teraz po wpadce mówi że macierzyństwo to rola jej życia. Pisz śmiało o swoich emocjach i uczuciach po to tu między innymi jesteśmy 😙
 
reklama
Pęcherzyk ciążowy 3 mm. Nic poza tym nie było. Mam też plamienia, troszkę chciałam pobyć ze swoimi myślami bo wizyta raczej mnie nie uspokoiła 😔
Ja zaczęłam pić duzo melisy i jest troche lepiej, udaje mi się nie szukać co 10 minut jakie powinny być wymiary na tym etapie ;)

Może po prostu jestesmy ten typ- że ciąża bezobjawowa to nie dla nas ;)
 
Zapach wędlin - no nie mogę otworzyć lodówki bo zaczyna mdlić.
Ja generalnie zawsze byłam żarłok, więc miałam wieczne problemy z waga.
A ostatnio jedzenie mi nie wchodzi,w zasadzie żadne :d nie to że mam mdłości, po prostu nie mam ochoty jesc i schudłam:d kiedyś dużo bym dała za taki brak apetytu a tutaj trzeba nadrabiać :d
 
Ja generalnie zawsze byłam żarłok, więc miałam wieczne problemy z waga.
A ostatnio jedzenie mi nie wchodzi,w zasadzie żadne :d nie to że mam mdłości, po prostu nie mam ochoty jesc i schudłam:d kiedyś dużo bym dała za taki brak apetytu a tutaj trzeba nadrabiać :d
Dziewczyny, w ktorym tygodniu zaczely Wam sie mdlosci?
 
reklama
Mdłości nie zawsze są u mnie w 2 ciazach były .Jedna bardzo aż schudlam w drugiej mniej a teraz w trzeciej w ogóle. Tylko wdecia jak balon .
 
Do góry